Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان در بازدید از مرکز رشد و چند شرکت فناور و دانش بنیان شهرستان گفت: دستاورد های شرکت های فناور و دانش بنیان شهرستان در عرصه های ملی و بین المللی بسیار درخشان و امیدوار کننده است.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از فرمانداری تربت حیدریه؛ شرافتی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه گفت: شهرستان تربت حیدریه با داشتن پتانسیل ها و به ویژه نیرو های جوان مستعد و توانمند می تواند فعالیت های مثمرثمری در حوزه های علمی و شرکت های دانش بنیان در سطح ملی و بین المللی داشته باشد.

وی اظهارداشت: اینکه شرکت هایی با تکیه بر نیرو های جوان و متخصص شهرستان توانسته اند دانش خود را تجاری سازی و به تولید انبوه برسانند و با برندسازی های مختلف زنجیره تکنولوژی خود را کامل کنند بسیار منحصر به فرد می باشد.

فرماندار شهرستان افزود: حضور خیرین در عرصه های مختلف این حوزه ارزشمند و لازم می باشد، مخصوصا که در حوزه گیاهان دارویی و ترویج استفاده از الگوهای جدید و بهینه مصرف توانسته اند فرصت های شغلی خوبی با سرمایه کم ایجاد کنند.

وی در پایان ضمن تشکر از زحمات مهندس جمشیدیان، مدیر مرکز رشد شهرستان گفت: با بهره گیری از جوانان نخبه و فارغ التحصیلان شهرستان می توان با قدرت بیشتری در این عرصه ها  حضور پیدا کرد و در سطح ملی و بین المللی بیش از پیش درخشید.