Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

محصول نانو پودر شوینده چند منظوره توسط شرکت ابر صنعت اکسون شرق تولید شد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


محصول نانو پودر شوینده چند منظوره توسط شرکت ابرصنعت اکسون شرق واحد فناور مستقردر مرکزرشد فناوری گناباد وارد بازار گردید.

 به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان و به نقل از مرکز رشد فناوری گناباد؛ شرکت ابر صنعت اکسون شرق واحد فناور مستقر در مرکز رشد فناوری گناباد، موفق به ساخت نانو پودر شوینده چند منظوره با قابلیت تمیز کنندگی چربی ها شد.

حسین یعقوبی بیلندی مدیرعامل شرکت ابرصنعت اکسون شرق گفت: با فعالیت واحد تحقیق و توسعه و نیازسنجی بازار مربوط به رفع معضل بهداشتی و سلامتی پوست دست اقشاری مانند: تعمیرکاران، کارکنان تعویض روغن ها، کارگران که در اثر کار با چربی و سیاهی های مقاوم، مجبور به استفاده مکرر از محصولات شیمیایی می شوند، شروع به بررسی و ساخت نمونه محصول با خاصیت تمیزکنندگی قوی چربی و روغن، بدون آسیب رسانی به دست و بر پایه مواد معدنی کرد. این محصول دارای خاصیت نرم کنندگی و ضدعفونی کننده می باشد و سعی براین شد تا محصولی بدون بو، معدنی و گیاهی وارد بازار نماییم.

 وی افزود: خوشبختانه در مراحل اولیه تولید و ورود به بازار این محصول مورد استقبال قرار گرفت و توانست رضایت مشتریان را جلب نماید.