Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


رئیس پارک علم و فناوری خراسان از مرکز رشد فناوری گناباد بازدید نمود

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


دکتر رضا قنبری رئیس پارک علم و فناوری خراسان به همراه نرگس خنده رو رئیس اداره توسعه مراکز فناوری و ارتباط با دانشگاه پارک از مرکز رشد فناوری گناباد بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان و به نقل از مرکز رشد فناوری گناباد؛ دکتر رضا قنبری رئیس پارک علم و فناوری خراسان به همراه نرگس خنده رو رئیس اداره توسعه مراکز فناوری و ارتباط با دانشگاه پارک علم و فناوری خراسان، سه شنبه 12 مرداد ماه1400 از مرکز رشد فناوری گناباد و فعالیت هسته ها و واحدهای فناور مستقر در مرکز بازدید نمودند.

 در ابتدای بازدید نشستی به همراه دکتر رضا قنبری و نرگس خنده رو با پرسنل و کادر اداری برگزار شد، در این نشست رئیس پارک ضمن تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته به لزوم تلاش همه جانبه پارک جهت حمایت از هسته ها و واحدهای فناور تاکید نمود و افزود اخیراً فعالیتها و تفاهم نامه هایی در پارک انجام شده است که می تواند کمک موثری جهت توسعه فعالیت مراکز رشد شود.

وی در ادامه پیشنهاداتی جهت معرفی مراکز رشد به جامعه هدف و استفاده از ظرفیت های نهفته در شهرستان ها پرداخت.

 مهندس تقوی مدیر مرکز رشد فناوری گناباد نیز پیگیری ها و اقدامات انجام شده در سال ۱۴۰۰ را ارائه کرد.

 در ادامه این بازدید، نشستی با اعضای کمیته فناوری صورت پذیرفت و اعضای کمیته اقدامات در حال پیگیری جهت ارتقاء فعالیت و پیشرفت روز افزون این مرکز را تشریح نمودند.

 رضا قنبری ضمن بازدید و آشنایی با فعالیت هسته ها و واحدهای فناور مستقر ضمن بررسی مسایل و چالش های آنها، از استفاده حداکثری امکانات موجود، جهت پیشرفت و موفقیت شرکت ها ابراز خرسندی کرد.

 در پایان پیرو تفاهمنامه منعقد شده با مجتمع آموزش عالی از فضای در اختیار داده شده توسط آن مجموعه بازدید گردید.