Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

ظرفیت‌های همکاری رسانه‌ای پارک خراسان با هولدینگ رسانه‌ای خبر فوری بررسی شد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


تیم مدیریتی هولدینگ رسانه‌ای خبر فوری، ظهر امروز یکشنبه ۲۸ شهریور ماه ۱۴۰۰ با حضور در پارک علم و فناوری خراسان، درخصوص ظرفیت‌های همکاری رسانه‌ای، با مسئولین این پارک به گفت‌وگو نشستند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان؛ دکتر رضا قنبری، رئیس پارک علم و فناوری خراسان گفت: پارک دارای نقش کنشگری است که در این زنجیره هر طرف انتفاع خود را خواهد بود و به شرکت ها در جهت دیده شدن و ارتباط با رسانه کمک خواهد کرد.

وی افزود: چنین شرکت هایی نیاز به دیده شدن دارند، اما این کار صرفا از طریق تبلیغات امکان پذیر نیست و در عصر حاضر نیاز به نوآوری در عرصه رسانه احساس می شود.

در ادامه مهندس ایمان شریعتی، مدیر توسعه کسب و کار این پارک گفت: تولید محتوای رسانه بحث جدی است که به تازگی در جامعه در حال رشد است و ظرفیت ها و نتایج بالایی هم از آن انتظار می رود.

میثم روحی مدیرعامل اخبار مشهد با بیان اینکه "مشکل عمده حوزه تولید، عدم شناخت رسانه و معرفی و اطلاع رسانی مناسب است" گفت: استفاده از ظرفیت های رسانه ای در معرفی تخصصی کارآفرینان موفق، نقطه عطفی است تا در این زمینه بتوان الگوهای خوب را به نحو موثری به جامعه ارائه کرد.