Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۶۹

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


تفاهم نامه همکاری بین سازمان قطارشهری مشهد و پارک علم و فناوری خراسان برای انجام پروژه خطوط قطار شهری مشهد امضا شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، در نشست خبری که صبح امروزدرسالن جلسات مرکز قطار شهری مشهد برگزار شد، قاسم طاهری مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد و حومه ضمن تشکر و قدر دانی از حضورریاست پارک علم و فناوری خراسان گفت: گامی که پارک خراسان در زمینه همکاری با سازمان قطارشهری برداشته است به طور قطع نتیجه خوبی برای
سازمان قطار شهری مشهد و بهبود کفیت مترو در مشهد خواهد داشت.

طاهری ضمن اشاره به توسعه خط یک در آینده ای نزدیک و همچنین بهره برداری از خط دو قطار شهری در دو سال آینده افزود: در آینده ای نه چندان دور قطار شهری به عنوان بزرگترین سازمان شهری خواهد بود که روزانه میزبانی جمع کثیری از مسافران را به عهده خواهد گرفت.

دکتر علم الهدایی رئیس پارک علم و فناوری خراسان افزود: شرکت های دانش بنیان پارک خراسان که در این زمینه فعالیت می کنند امادگی دارند محصولاتی را که مورد نیاز سازمان قطار شهری مشهد است طبق استانداردهای اروپا تولید و در اختیار این سازمان قرار دهند.

علم الهدایی همچنین گفت: هزینه تمام شده محصولات تولید شده توسط شرکت های فناورپارک خراسان ،حدود یک سوم قیمت واقعی آن می باشد و با فراهم کردن فرصت برای این شرکت هاامید واریم همکاری های خوبی باهم داشته باشیم.

از دیگر نتایج این نشست ایجاد دفتری مختص فعالیت های پارک علم و فناوری در ساختمان سازمان قطار شهری مشهد بود . شایان ذکر است در این مراسم از مرکز فرمان و مرکز مانیتورینگ شرکت بهره برداری قطار شهری بازدید به عمل آمد .