Khorasan Science and Technology Park (KSTP)



زمان: پنج‌شنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۰

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


آموزش کدنویسی HTML۵ و CSS۳

احسان موسوی

بنیانگذار و مدیرعامل آپلا

از سال 1390 در اکوسیستم IT و استارتاپی ایران فعال است. بنیانگذار و مدیرعامل استارتاپ خدمات حقوقی آپلا و همچنین عضو هیئت مدیره شرکت نرم افزاری ویانا. دارای سابقه حضور در توسعه ده‌ها سرویس نرم‌افزاری برای شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف

مدت زمان کارگاه : پنج جلسه سه ساعته‌
تاریخ برگزاری : 25، 27 آذر، 1، 4 و 8 دی 1400‌
ساعت : 17:30 الی 21

با اینکه افراد زیادی به طور مستمر وارد عرصه کدنویسی می‌شوند، اما همچنان نیاز به افراد متخصص کدنویسی و برنامه نویسی در جامعه وجود دارد. اگر به تازگی شروع به نوشتن کد برای طراحی وب و نرم افزار کرده اید و یا قصد شروع فعالیت در این زمینه را دارید، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا با آموزش کدنویسی html css آشنا شوید.



کدنویسی چیست؟
کدنویسی در واقع سخن گفتن به زبان کامپیوتر است! به عبارتی دیگر، استفاده از زبان های برنامه نویسی برای برقراری ارتباط با کامپیوتر و دادن دستور های مورد نظر را کدنویسی می‌گویند. درواقع این کار راه ارتباط انسان با ماشین و کامپیوتر را به وجود آورده است و به ما این امکان را می‌دهد تا با استفاده از آن، نرم افزار، وبسایت، اپلیکیشن و سیستم عامل ها را طراحی کنیم.

چرا آموزش کدنویسی و طراحی و راه اندازی سایت با HTML و CSS؟
اگر به دنبال جواب این سوال هستید که کد نویسی به چه دردی می‌خورد و چه سودی برای بشریت دارد، بهتر است اشاره کنیم که اگر کدنویسی نبود، الان استفاده از کامپیوتر و سایر قابلیت های آن نیز وجود نداشت. بنابراین این حرفه، تاثیر زیادی در پیشرفت تکنولوژی و ورود کامپیوتر به زندگی انسان ها داشته است.

به دنبال آموزش کدنویسی، علاوه بر این که به یکی از پردرآمد ترین عرصه های شغلی وارد می‌شوید، قدرت خلاقیت، درک ریاضیات، هنر و بسیاری از مهارت های شما ارتقا پیدا می‌کند. اگر شما به برنامه نویسی علاقه مند هستید، برای ورود حرفه ای تر به این عرصه باید ابتدا به خوبی آموزش کدنویسی را فرا بگیرید.

درواقع کدنویسی HTML و CSS، دروازه ورود به دنیای برنامه نویسی و متخصص شدن در این زمینه است. کسب این مهارت با استفاده از زبان های HTML و CSS اولین گام برای یادگیری ساخت اپلیکیشن، برنامه نویسی و طراحی وب است.

نکته مثبتی که در شروع کدنویسی وجود دارد، این است که برای ورود به این تخصص نیاز به مهارت و پیش زمینه خاصی ندارید و فقط کافی است که به صورت مقدماتی با کامپیوتر آشنا باشید. شما در هر سن و با هر مهارت و در هر شرایطی که هستید، می‌توانید از آموزش ها استفاده کرده و این تخصص را به دست آورید