Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

کارشناس فروش شرکت احیا درمان پیشرفته:
تولید نسل جدید ونتیلاتور با تکنولوژی توربوفن

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


کارشناس فروش شرکت احیا درمان پیشرفته در مراسم افتتاحیه هفته پژوهش، فناوری و فن‌بازار در استان خراسان رضوی در خصوص معرفی محصول این شرکت، اظهار کرد: شرکت احیادرمان پیشرفته از سال ۸۷ نماینده کمپانی MEDEC بلژیک است. این شرکت از طریق انتقال تکنولوژی با گذراندن یک پروسه چهار الی پنج ساله موفق به راه‌اندازی خط تولید ونتیلاتور و برخی از ماشین‌های بیهوشی این کمپانی در ایران شده است.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، بارانی، کارشناس فروش شرکت احیا درمان پیشرفته اظهار کرد: از سال92 در زمینه تولید مستقل فعالیت‌هایی را آغاز کرده و امروز حدود 4 هزار و 500  دستگاه در ایران ونتیلاتور و نزدیک به 3 هزار دستگاه ماشین بیهوشی با پراکندگی جغرافیایی بسیار بالا درحال نصب و فعالیت داریم.

کارشناس فروش شرکت احیا درمان پیشرفته ادامه داد: دستگاه رونمایی شده در جشنواره امسال نسل جدید ونتیلاتور با تکنولوژی توربوفن است. به وسیله تکنولوژی توربوفن دیگر نیازی به کپسول اکسیژن یا کمپرسور هوای فشرده وجود ندارد. این دستگاه با استفاده از هوای محیط و میزان درصد خلوصی که به وسیله اوپراتور تعیین می‌کند، اون حجم و فشار را به بیمار تحویل می‌دهد.

تولید محصول با استفاده از استانداردهای اروپا و آمريکا

وی تشریح کرد: در این دستگاه تمام پارامترها و مشخصات فنی که پرستار نیازمند آن هست در صفحه نمایش 18.5 اینچ اسمارت مشخص می‌باشد. این دستگاه همچنین قابلیت اتصال به شبکه داشته و پزشکان از طریق تلفن همراه شخصی خود می‌توانند به اطلاعات بیمار دسترسی پیدا کنند. شروع ساخت این دستگاه توسط شرکت احیا درمان آغاز شده است و نمونه داخلی ندارد. تمام تلاش خود برای تولید محصول براساس استانداردهای روز اروپا و آمریکا بکار بردیم. بازار هدف این محصول بیشتر در زمینه صادرات است.