Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


دو درخواست پذیرش در کمیته تخصصی مرکز رشد فناوری گناباد بررسی و تایید شد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


جلسه کمیته فناوری مرکز رشد فناوری گناباد با حضور اعضای کمیته و با هدف بررسی درخواست دو شرکت برای پذیرش، در روز پنج شنبه مورخ ۵ اسفند ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان و به نقل از مرکز رشد فناوری گناباد؛ جلسه کمیته فناوری مرکز رشد فناوری گناباد با حضور اعضای کمیته و حضور مهدی مروج رئیس فنی و حرفه ای علامه بهلول و ایزدی رئیس اداره صنعت معدن و تجارت گناباد و با هدف بررسی درخواست دو شرکت برای پذیرش در دوره رشد مقدماتی و رشد در روز پنج شنبه مورخ 5 اسفند بصورت حضوری و آنلاین برگزار شد.

این جلسه با ارائه توضیحات مهندس تقوی در مورد دستورجلسه و درخواست های ارائه شده به کمیته شروع و در ادامه از مدیرعامل شرکت تعاونی توسعه روستایی سلامت پاژ کاخک با ایده محوری فرآوری سماق جهت تولید انواع مکمل های غذایی خواسته شد ضمن معرفی خود به ذکر فعالیتهای انجام شده در قالب پاورپوینت و به ارائه توضیحات در مورد ایده محوری، مباحث بررسی بازار و.... بپردازد.

در بخش بعدی جلسه، درخواست شرکت توسعه فناوری ازن تجهیز نوین با ایده محوری تولید دستگاه تصفیه و ضد عفونی هوا و محیط ارایه شد.

 این شرکت با اخذ مجوزهای دانش بنیانی و تأییدیه های لازم متقاضی حضور در دوره رشد می باشد.

اعضای جلسه پس از شنیدن توضیحات هر طرح، سوالات خود را از ارایه دهندگان پرسیدند و در نهایت با پذیرش هر دو  طرح در دوره رشد مقدماتی و دوره رشد با ذکر توصیه هایی موافقت نمودند.