Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


نشست مسئولین شهرستان گناباد با واحدهای دانش محور، در جهت تحقق شعار سال برگزار شد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


نشست مسئولین شهرستان با تولید کنندگان، نوآوران و فناوران در خصوص اقتصاد مبتنی بر دانش فناوری و نوآوری توسط مرکز رشد فناوری گناباد در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان و به نقل از مرکز رشد فناوری گناباد؛ با توجه به نامگذاری سال جدید به عنوان "تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین"، نشست مسئولین شهرستان با تولیدکنندگان، نوآوران و فناوران در خصوص اقتصاد مبتنی بر دانش، فناوری و نوآوری توسط مرکز رشد فناوری گناباد در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

این جلسه با حضور محمد صفایی نماینده محترم شهرستان های بجستان و گناباد در مجلس شورای اسلامی، رضا نصیری فرماندار و برخی مسئولین دانشگاه‌ها، ادارات و جمعی از نخبگان، کارآفرینان و نوآوران برگزار شد.

 در این جلسه حسین تقوی مدیر مرکز رشد فناوری گناباد به معرفی اهم فعالیت‌های مرکز و دستاوردهای هسته‌ها و واحدهای فناور و حمایت‌های پارک علم و فناوری خراسان و مرکز رشد فناوری گناباد اشاره کرد. وی در ادامه گفت: در مرکز رشد گناباد فعالیت هر شرکت از طریق مانیتور دائمی به صورت نمودار عنکبوتی آنالیز می‌شود و به شرکت‌ها تسهیلات با کارمزد ارزان قیمت و مشاوره‌های ویژه کاری در اختیار شرکت‌ها قرار می‌گیرد تا ضمن راه اندازی کسب و کار، به دانش افزایی و توانمندسازی آنها کمک کنیم.

 سید مصطفی موسوی‌زاده رئیس مجتمع آموزش عالی نیز ضمن معرفی دفتر نوآوری و شکوفایی که با عقد تفاهم‌نامه با پارک علم و فناوری خراسان ایجاد شده است، به معرفی ظرفیت‌های دانشگاه و معرفی اساتید به عنوان مشاوره در زمینه تخصصی در جهت توسعه فعالیت هسته ها و واحدهای فناور پرداخت.

در ادامه جلسه برخی نخبگان اقتصادی و کارآفرینان به معرفی شرکت و فعالیت‌های انجام شده در زمینه کاری پرداختند و موانع و چالش‌های روبرو در مسیر کسب و کار واحدهای تولیدی را عنوان کردند و از مسئولان شهرستان خواستند همکاری همه جانبه در جهت توسعه اقتصاد مبتنی بر دانش در شهرستان ایجاد شود.