Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


نایب‌رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از مرکز توسعه ICT کوهسنگی بازدید کرد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


حجة‌الاسلام والمسلمین نصرالله پژمانفر، نماینده مردم مشهد و نایب‌رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، دکتر مسعود میرزائی شهرابی، رئیس پارک علم و فناوری خراسان رضوی و دکتر علی دلگیر، مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان از مرکز توسعه ICT کوهسنگی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان رضوی؛ حجة الاسلام و المسلمین نصرالله پژمانفر، نماینده مردم مشهد و نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، دکتر مسعود میرزائی شهرابی، رئیس پارک علم و فناوری خراسان رضوی، دکتر علی دلگیر، مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان و مدیران و مشاوران پارک علم و فناوری، روز ۲۰ام فروردین ماه سال جاری از شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان مستقر در مرکز توسعه ICT کوهسنگی بازدید کردند.

پژمانفر در حاشیه این بازدید ضمن تشکر از وزارت ICT و پارک علم و فناوری خراسان رضوی به منظور حمایت از استقرار شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان حوزه ICT در این مرکز، بر فراهم کردن امکانات مناسب‌تر برای استقرار شرکت‌ها تاکید کرد.

وی همچنین استفاده از ساختمان‌های بلااستفاده شهر به منظور استقرار شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان را حائز اهمیت دانست.

پژمانفر در ادامه و در جلسه‌ای با مسئولین پارک علم و فناوری استان، پیگیر مشکلات شرکت‌ها برای خدمات و امکانات مناسب شد و شرایطی مطلوب و مناسب شأن کارمندان را خواستار شد.

در ادامه، شرکت همتا تجارت ایرانیان فردا با نام تجاری همتا‌پی اولین شرکتی بود که مورد بازدید قرار گرفت و نماینده این شرکت توضیحاتی درباره فرآیند کار، امنیت و‌ همچنین اهمیت بلاکچین در بخش‌های مختلف ارائه کرد.

پژمانفر نیز با استماع این مهم، ضمن تحسین مدیران، به خودکفایی و پیشرو بودن در صنعت بلاکچین اشاره کرد.

در ادامه شرکت دانش‌بنیان نسیم ارتباط اینده با نام تجاری نسیم تلکام، یکی از پیشروترین شرکت‌های خدمات It در بخش تلفن است که‌ مورد بازدید و تحسین قرار گرفت.

سپس شرکت راهکارهای دیجیتال پاسارگاد با نام تجاری راتین، به عنوان یکی از شرکت‌های بزرگ و باتجربه در حوزه بازاریابی دیجیتال، دغدغه خروج ارز از کشور را عنوان کرد.

در پایان، شرکت توسعه شناسه‌پرداز منش با نام تجاری شناسه مورد بازدید قرار گرفت که موضوع تمرکززدایی از شهر تهران و ایجاد اشتغال در مشهد را مطرح کرد و این موضوع مورد توجه و‌ تحسین حجة الاسلام پژمان‌فر قرار گرفت و بنا به درخواست این شرکت مبنی بر امکانات و فضای بیشتر، پیگیر این موضوع شد.

شایان ذکر است شرکت‌های مذکور، از جمله شرکت‌های عضو پردیس ICT پارک علم و فناوری خراسان رضوی می‌باشند.