Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


سرپرست دانشگاه نیشابور از مرکز رشد فناوری نیشابور بازدید کرد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


نشست سرپرست مرکز رشد فناوری نیشابور با سرپرست دانشگاه نیشابور به منظور افزایش تعاملات و فعالیتهای مشترک به میزبانی مرکز رشد فناوری نیشابور برگزار گردید.

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان رضوی، به نقل از روابط عمومی دانشگاه نیشابور، نشست صمیمی سرپرست مرکز رشد فناوری نیشابور با سرپرست دانشگاه نیشابور به منظور افزایش تعاملات و فعالیتهای مشترک در سال تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین به میزبانی مرکز رشد فناوری نیشابور برگزار گردید.

در ابتدای این دیدار مهندس مازیار ناظران، سرپرست مرکز رشد فناوری نیشابور، ضمن خیرمقدم، گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده در طی سالیان مرکز رشد نیشابور و ظرفیت ها و پتانسیل های این مرکز ارائه نمود. وی با اشاره به برخی از مسائل و مشکلات جاری مرکز رشد از سرپرست  دانشگاه نیشابور در راستای حمایت های لازم از طریق وزارت علوم، درخواست همکاری کرد.

در ادامه این دیدار دکتر رحمانی‌دوست، سرپرست دانشگاه نیشابور ضمن اشاره به ظرفیت های مرکز رشد شهرستان، در راستای تحقق عملی منویات مقام معظم رهبری و اجرایی شدن شعار سال، بیاناتی ارائه کرد.

رحمانی دوست افزود: ارتباط بین دانشگاه نیشابور و مرکز رشد با توجه به ماموریت ها و اهداف برنامه ریزی شده در راستای فعالیت های دانش بنیان، می بایست گسترش و تقویت گردد.

وی اظهار کرد: دانشگاه نیشابور دارای ظرفیت و پتانسیل  بسیار خوبی در بین اساتید از نظر علمی و پژوهشی می باشد و می توان از این ظرفیت، جهت ایجاد هسته های مشترک فناور و دانش بنیان استفاده نمود.

همچنین خاطرنشان می نماید در ادامه، بازدیدی از فضای مرکز رشد فناوری نیشابور و شرکتهای فناور و دانش بنیان صورت گرفت.