Khorasan Science and Technology Park (KSTP)زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


در جلسه شواری پردیس ICT، با پذیرش طلیعه شرق، نگین سامانه، پژواک موافقت شد.

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان به نقل از پردیسICT، در پنجمین جلسه کارگروه تخصصی فناوری پردیس ICT، پارک علم وفناوری خراسان، در ۱۱ مهرماه ۱۴۰۱، درخواست شرکت های نگین سامانه هوشمند پاژ(NSP) شركت داده گستران پژواک آریا(پژواک)، شرکت ارتباطات و فناوری طلیعه شرق (طلیعه شرق )، جهت عضویت در پردیس ICT پارک مورد بررسی قرار گرفت و با عضویت ۳ شرکت مذکور به شرح زیر به عنوان شرکت های رشد یافته در این پردیس موافقت شد.

شرکت های نگین سامانه هوشمند پاژ(NSP): شرکت نگین سامانه هوشمند پاژ (nsp)، از سال ۱۳۹۲ به عنوان یکی از اولین پیشگامان در عرصه تولید و توسعه سیستم‌های هوشمند هتلی و ساختمانی شروع به فعالیت نموده است. این سیستم‌ها از اهمیت ویژه‌ای در مدیریت و کاهش خطای انسانی در کنترل و نظارت بر سیستم‌های هتلی برخوردار هستند. شرکت nsp به صورت خاص و تخصصی، سیستم‌های هوشمند هتلی را تحت پروتکل‌های صنعتی رایج تولید می‌کند و تلاش دارد با ارائه راهکارهای نوآورانه در بهینه سازی مصرف انرژی و بهبود شرایط مدیریت، راحتی و آسودگی را در فضای هتل برای مهمانان و مدیران بخش‌های مختلف ایجاد نماید.از جمله این سیستم‌ها، کنترل ورود و خروج، کنترل روشنایی، گرمایش و تهویه مطبوع، کنترل فرامین هتلی و بسیاری موارد دیگر می‌باشد. تمامی محصولات این شرکت با انگیزه‌ای متمایز در جلب اطمینان مخاطبان و با راهکارهای غیر انحصاری و منعطف نسبت به نیاز مشتریان، طراحی و تولید می‌گردد.

شركت داده گستران پژواک آریا(پژواک): از فروردین ۱۳۸۹ فعالیت خود را آغاز  نموده ایم و اساس فعالیت خویش را بر تحقیق و تولید در عرصه تولید و طراحی نرم افزار و پورتال بنا گذاشته ایم . پشتکار و ممارست ، نیروی متخصص و با تجربه ، این شرکت را قادر ساخت با تولید انبوه محصولات نرم افزاری رضایت مشتریان خود را کسب نماید .این شرکت از بدو تاسیس در ارزشیابی‌های صورت گرفته در زمره‌ی شرکت‌های تراز اول بوده است. هم‌اکنون شرکت داده گستران پژواک آریا  دارای نیروهای متخصص در امور انفورماتیک می باشد  و از همکاری اساتید دانشگاه در زمینه IT و ICT بهره می‌برد. لازم به ذکر است، داده گستران پژواک آریا همواره برای ارائه خدمات انفورماتیک در صنایع دولتی و خصوصی مختلف کشور حضوری دائم، پررنگ و فعال داشته و توانائی ارائه سرویس‌های متعددی از جمله طراحی، تولید، توسعه و پشتیبانی سیستم‌های کاربردی نرم‌افزاری، پورتال ها  و تأمین و تهیه انواع تجهیزات کامپیوتری شبکه و سرورها و همچنین پشتیبانی و سرویس‌دهی تجهیزات سخت‌افزاری و شبکه و توسعه لایه فیزیکی را دارد.

شرکت ارتباطات و فناوری طلیعه شرق (طلیعه شرق): شرکت طلیعه شرق فعالیت های خود را از سال ۱۳۸۵ با هدف حضور در پروژه های تامین، اجرا، بهره برداری و تعمیر و نگهداری مراکز دیسپاچینگ نیرو، سیستم های انتقال داده (اسکادا) و تله متری آغاز نمود و هم اکنون آماده ارائه خدمات در این حوزه ها به صورت کلید در دست می باشد.در این راستا این شرکت متناسب با حوزه ارائه خدمات و نیاز مشتریان ضمن ایجاد ساختار سازمانی متشکل از واحد های اسکادا و تله متری ( شامل دو مجوعه های RTU و دیسپاچینگ) ، واحد نگهداری و تعمیرات و واجد فیبر نوری در بخش اجرا در کنار واحد های مالی و پشتیبانی توانسته است گام های بلندی را در حفظ و توسعه  فضای کسب و کار خود بردارد به گونه ای که هم اکنون علاوه بر حضور بیش از ۱۵ سال در خدمات نت شبکه دیسپاچینگ برق خراسان آماده ارائه خدمات متنوعی به سایر صنایع در حوزه اسکادافیبر نوری و دیسپاچینگ ارائه نماید .