Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۶۹

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان ، همزمان با روز جهانی کار و کارگر ، 11 اردیبهشت 1396 ،  با حضور رئیس پارک علم و فناوری خراسان ، مدیرکل کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ، معاونت سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد ، مدیران عامل شرکت های دانش بنیان و فناور و جمعی دیگر از مسؤلین و پرسنل شرکت های فناور مراسم جشن تقدیر از کارگران فناوربرتردر  پارک خراسان برگزار شد .

دکتر سیدحسن علم الهدایی رئیس پارک علم ى فناوری خراسان در صحبت های خود با اشاره به جایگاه رفیع کار و کارگر و اهمیت کار به ویژه کارهای مهم و فناورانه در کشور اشاره کرد و با الهام از حدیثی در خصوص جایگاه کار و کارگر از حضرت رسول ( ص ) به تقدیر از کارگران پرداخت پرداخت و توسعه و استقلال کشور در زمینه های گوناگون را مرهون همت ، تلاش و زحمت های بی دریغ این افراد برشمرد .

در ادامه مهندس پریشان قائم مقام معاونت فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد ضمن تبریک به کارگران فناور برتر و همینطور تبریک روز جانباز ، وجود این قشر ارزشمند را در کشور غنیمت دانست و با سپاس از تلاش های شبانه روزی کارگران ، آنها را عاملی مهم در پیشبرد اهداف مختلف در عرصه های گوناکون جامعه دانست .

از دیگر بخش های مفرح این مراسم می توان به حضور امیر کربلایی زاده استدآپ کمدین معروف خندوانه اشاره کرد که با حضور گرم خود شادی و نشاط را میهمان مراسم کرد و برای ساعتی لبخند را بر لب میهمانان مراسم از جمله کارگران فناور نشاند .

اجرای  تئاتر با مضمون تولید ملی و حمایت از کارگر ایرانی و همینطور اجرای سرود و موسیقی زنده و در نهایت تقدیر و تشکر از کارگران فناور برتر به همراه برخی از معلمین این عزیزان از دیگر بخش های این مراسم بود و همچنین از جانبازان بزرگوار هم به مناسبت ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل عباس (ع) و روز جانباز تقدیر شد .

لازم به ذکر است اسامی کارگران فناور برتر که با اهدای تندیس و لوح تقدیر قدردانی شدند به این شرح است :
جعفر خسروشاهی ، عماد چم ، ایمان خوشابی ، بهروز شاهی ، حسین نقیبی و سید سعید صدیقی نوغانی