Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۶۹

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


انجام پروژه های گوناگون زیرساختی و خدماتی حاصل پیوند عملیاتی در فعالیت های فناورانه شرکت های فناور پارک علم و فناوری خراسان با شهرداری منطقه ٤ مشهد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان ، دکتر سیدحسن علم الهدایی در بازدید شهردار منطقه 4 مشهد و هیات همراه ایشان از پارک علم و فناوری خراسان با اشاره به انجام پروژه های گوناگون زیرساختی وخدماتی  شرکت های پارک با شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: خوشبختانه در بدنه مدیریت و کارشناسان شهرداری مشهد تقریبا موضوع مهم و تخصصی دانش بنیان کار شده است و می توان گفت همکاری شهرداری مشهد با شرکت های پارک خراسان بازی برد – بردی ست که نتیجه آن داشتن شهری هوشمند در بسیاری از حوزه های شهری از جمله فرهنگی، اجتماعی و گردشگری خواهد بود.

دکتر سید حسن علم الهدایی رئیس پارک علم و فناوری خراسان با اشاره به فعالیت گسترده بیش از 250 شرکت دانش بنیان و فناور پارک در عرصه های تخصصی مختلف گفت: خوشبختانه امروز شرکت های ما در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، انرژی های نو و تجدید پذیر، داروسازی، گیاهان دارویی و کشاورزی و ... دستاوردهای مهم و ارزشمندی را برای استان و کشور به ارمغان اورده اند و در سطح ملی و بین المللی نیز فعالیت می کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با همت و همکاری های ارزشمند، علمی و پایدار پارک خراسان و شهرداری مشهد بتوانیم گام های موثری برای آبادانی شهر مشهد برداشته و شاهد پیشترفت های روز افزون استان در این عرصه باشیم.

مهندس شاهچراغی شهردار منطقه 4 نیز در این نشست گفت: قطعا می توانیم با  بهره مندی از تجهیزات و فناوری شرکت های دانش بنیان پارک خراسان در جهت تسریع و تکمیل پروژه های شهرداری از جمله لکه گیری آسفالت ها، اجرای سنگ فرش ها، حفاری های مجاز، خدمات شهری، حوزه حمل و نقل، ترافیک و دیگر حوزه ها گام های موثر و ارزشمندی را برداریم.

وی افزود: نسبت به آخرین بازدیدی که در سال 84 از پارک خراسان داشتیم خوشبختانه امروز شاهد پیشرفت های کمی و کیفی زیادی به لحاظ زیر ساختی، پژوهشی و فناورانه بودیم که بی شک این مهم نشان از مدیریت کارآمد و تخصصی مدیران و کارشناسان محترم پارک به ویژه دکتر سید حسن علم الهدایی در این مجموعه است.

درادامه جلسه گزارشی از قراردادهای منعقده پروژه های عملیاتی انجام شده بین پارک خراسان و شهرداری مشهد ارائه شد و با تأکید دو طرف قرار بر توسعه همکاری های دوجانبه شد.

لازم به ذکراست همچنین در پایان شهردار منطقه 4 و هیأت همراه ایشان به همراه معاونین و مدیران پارک از شرکت دانش بنیان کاوش صنعت توس بازدید کردند و از نزدیک با تجهیزات و محصولات تولیدی آن آشناشدند.