Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۶۹

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


جمعی از مدیران اقتصادی سازمان همیاری‌های شهرداری خراسان رضوی با حضور در پارک علم و فناوری خراسان ضمن بازدید از شرکت های مستقر، با دستاوردهای شرکت های فناور پارک آشنا شدند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان در بازدید از شرکت آهار اعلام شد که این شرکت در حال حاضر برای تعمیر قطعات از قطار شهری مشهد سفارش دارد و به طور تخصصی در حوزه الکترونیک و خدمات نیروگاهی وارد شده است.
بازدید از شرکت کاوش صنعت طوس و شرکت کیان تدبیر از دیگر برنامه‌های تیم بازدیدکننده مدیران سازمان همیاری‌های شهرداری بود.
آقای مهندس صراف، معاون تجاری سازی پارک علم و فناوری خراسان در نشست مشترک با مدیران سازمان همیاری‌های شهرداری ضمن اشاره به تبصره 17 بودجه شهرداری مشهد برای ورود به حوزه دانش بنیان به معرفی برخی از شرکت های پارک و محصولات آنها به خصوص در زمینه خدمات شهری پرداخت. قرارداد یک میلیاردی شرکت به پویان با سازمان اتوبوسرانی مشهد در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی، دستگاه تسویه روغن اتوبوس محصول شرکت نیرونماد، لکه گیری و ترمیم آسفالت از خدمات شرکت طرح گستر تیدا، تولید انواع رنگ های ضدآب توسط شرکت صنایع شیمیایی و صنعتی الوان ژیک و سامانه مدیریت برنامه و بودجه شهرداری توسط شرکت اتوماسیون اداری حسیب از جمله مواردی بود که توسط ایشان مطرح شد.
خانم نعمتی، رییس حوزه ریاست و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان در این نشست به کنسرسیوم قطار شهری مشهد اشاره کرد که شکل گیری و هماهنگی آن توسط پارک علم و فناوری خراسان انجام شده است و در حال حاضر حجم چشمگیری از قطعات قطار شهری مشهد توسط شرکت های پارک ساخته می شوند.
آقای جهانی، سرپرست مدیریت مشارکت ها و سرمایه گذاری سازمان همیاری‌های شهرداری خراسان رضوی اعلام کرد که این سازمان برای بحث سرمایه گذاری و نیز کمک به توسعه بازار شرکت های دانش بنیان آمادگی دارد و درحال حاضر نیز با بعضی از شرکت های پارک قرارداد داریم.
آقای صلواتی زاده، مدیر هماهنگی امور پروژه‌های سازمان همیاری‌های شهرداری هم در پایان این نشست عنوان کرد: این جلسه در راستای تفاهم نامه اولیه بین ما و پارک است و پروژه هایی که به تایید بخش مطالعات اقتصادی سازمان برسند، قطعا بر روی آنها سرمایه گذاری انجام خواهد شد. ایشان همچنین بر استقرار کارشناس سازمان همیاری ها در پارک تایید کرد.