Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

مدیر مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت پارک علم و فناوری خراسان خبر داد:

زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۶۹

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


علیرضا جاوید عربشاهی؛ مدیر مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت پارک علم و فناوری خراسان از برگزاری رویداد ایده پروری سوغات فرهنگی زیارت با حضور 100 ایده پرداز منتخب طی سه روز آینده خبر داد.
مدیر مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت گفت: در فراخوان رویداد ایده پروری سوغات فرهنگی زیارت با عنوان ره آورد 217 نفر ثبت نام کردند که از این تعداد 100 نفر که دارای ایده های منتخب و  مرتبط با محورهای رویداد بوده اند پذیرفته شدند که از 24 تا 26 بهمن ماه در مرکز نمایشگاه ها و همایش های آستان قدس رضوی در قالب 10 تیم  به رقابت می پردازند.
جاویدعربشاهی افزود: در روز اول این رویداد  10 ایده برتر به ارائه ایده و تیم سازی  از میان شرکت کنندگان  منتخب می پردازند و در قالب 10 تیم طی سه روز به رقابت خواهند پرداخت. در روز پایانی هر تیم در مدت 5 دقیقه ایده های مرتبط با محورهای سوغات فرهنگی زایر را ارائه خواهند نمود که در پایان سه ایده برتر برگزیده توسط تیم داوران  معرفی خواهند شد.
وی با بیان اینکه در نهایت ایده پروران برگزیده تحت حمایت مالی و معنوی آستان قدس قرار می گیرند، افزود: سه ایده اول شانس ورود به پارک علم و فناوری خراسان در قالب هسته های فناور را خواهند داشت و می توانند در صورت پذیرش نهایی در مرکزرشد فناوری های فرهنگی و زیارت  از تسهیلات این مجموعه نیز برخوردار شوند.
مدیر مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت با اشاره به اهمیت برگزاری این رویداد گفت: اهمیت آشنایی شرکت کنندگان در این رویداد سبب شد تا کارگاه آموزشی خلق مدل کسب و کار در حوزه صنایع خلاق را با حضور استاد دکتر بابک ضیاء؛ عضو پژوهشکده سیاستگذاری و توسعه و کارآفرینی و عضو هیت علمی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران را به عنوان پیش رویداد در 19 بهمن ماه برگزار نماییم.
وی خاطر نشان کرد، رویداد ایده پروری سوغات فرهنگی زائر با مشارکت آستان قدس رضوی ، پارک علم و فناوری خراسان ، دانشگاه بین المللی امام رضا علیه السلام، سازمان بسیج دانشجویی و سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری برگزار می شود.