Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

میزبانی پارک علم و فناوری خراسان از نمایندگان بخش فرهنگی آستان قدس ، کمیته امداد...

زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۶۹

مکان:

صفحه رویداد

خبر رویداد


در نشست مدیران شرکت های مرکز رشد فرهنگی و زیارت پارک علم و فناوری خراسان با جمعی از مدیران سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی، مسئولین کمیته امداد استان و نماینده حوزه فرهنگی سپاه، زمینه های همکاری و سرمایه گذاری مشترک بررسی شد.
آقای صراف، مدیر واحد تجاری سازی فناوری پارک علم و فناوری خراسان در این نشست به ارائه گزارشی از عملکرد مرکز رشد فرهنگی و زیارت پارک از جمله رویدادهای برگزار شده و توان شرکت های عضو این مرکز پرداخت. ایشان ضمن اشاره به پتاسیل مشهد مقدس جهت تبدیل شدن به "قطب صنایع نرم و فرهنگی کشور"، پیشنهاد برگزاری اولین جشنواره صنایع نرم کشور را در سال 97 در مشهد مطرح نمود. در ادامه شرکت های حاضر در جلسه ضمن معرفی محصولات خود و زمینه های توسعه ای آنها پیشنهادات خود به مجموعه¬های حاضر را مطرح نمودند. از جمله موضوعات مطرح شده توسط شرکت های  مرکز رشد فرهنگی حاضر می‌توان به تامین سرمایه در گردش، حمایت از عرضه محصول، فروش و تبلیغات، تامین فضا و توسعه زیرساخت اشاره نمود.  
آقای هاشمی بذرگری، معاون فرهنگی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی در این نشست اعلام کرد: آستان قدس از تمامی شرکت های دانش محور و دانش بنیان دعوت می کند راجع به تمام عناوین مرتبط با خادم، مخدوم و خدمت تامل نموده و بر حمایت این سازمان از بستر سازی و رشد این شرکت ها تاکید نمود.
وی ضمن اشاره به ظرفیت های سازمان مانند اردوگاه هایی که در اختیار این سازمان قرار گرفته است (اردوگاه بیلدر در مشهد، اردوگاه تهران و کرمان)، بنیاد فرهنگی رضوی (شامل مجموعه مدارس امام رضا) و 28 فروشگاه به نشر ، از پتاسیل شرکت های پارک در بحث اشتغال فرهنگی استقبال نمود.
این نشست با بازدید مسئولین از شرکت های مرکز رشد فرهنگی خاتمه یافت.نویاتک