Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


شرکت کارن از شرکت‌های دانش بنیان پارک علم و فناوری خراسان در زمینه طراحی و تولید انواع گوناگون کانکتور در حوزه‌های مختلف اعم از صنعتی، مخابراتی و پزشکی فعالیت دارد.
آقای پوراکبر، مدیر تضمین کیفیت شرکت کارن در مصاحبه با کارشناس خبر پارک علم و فناوری خراسان گفت: کانکتورها وظیفه انتقال صحیح جریان و داده‌ها را بر عهده دارند و در قابلیت اطمینان هر سیستمی نقش حیاتی ایفا می‌کنند، به عنوان یک مثال یک کانکتور پزشکی با عملکرد نادرست می‌تواند منجر به ارسال علائم حیاتی اشتباه شود و عواقب بدی به همراه داشته باشد.  
وی افزود: شرکت ما تلاش می‌کند تا با در نظر گرفتن استانداردهای روز دنیا محصولات ایمنی را در اختیار مشتری قرار دهد.
آقای پوراکبرادامه داد: در حال حاضرحجم زیادی کانکتور فاقد شناسنامه یا تاییدیه و به صورت قاچاق وارد کشور می‌شود؛ با این وجود راهبرد ما این است که کانکتور شناسنامه‌دار و تضمین کیفیت شده‌ای را در اختیار مشتریان قرار دهیم.  
ایشان یکی از مشکلات شرکت کارن را تولید با تیراژ پایین عنوان کرد که رقابت با نمونه‌های خارجی را به لحاظ قیمت دشوار می‌سازد و ضمن تشکر از خدمات پارک خواستار حمایت بیشتر در جهت تامین سرمایه در گردش مورد نیاز این شرکت شد.
شایان ذکر است که شرکت دانش بنیان کارن از شرکت‌های مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری خراسان و عضو ستاد دریایی و هوانوردی معاونت علم و فناوری است.