Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۶۹

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


شرکت پارس ساوا نوین هنر فناور از شرکت های مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی و زیارت پارک علم و فناوری خراسان اولین اپلیکشین واقعیت افزوده اِلمان های شهری را برای سازمان پارک‌های شهرداری مشهد اجرا می‌کند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، اولین اپلیکیشن المان شهری به اسم( گل شهر )  قرار است بر روی ده المان اصلی سطح شهر اجرا شود که تعدادی از آنها در مرکز میدان شهدا مشهد قرار خواهد گرفت. نحوه کار اپلیکیشن به این صورت است که وقتی گوشی موبایل بر روی المان قرار گیرد، مجموعه‎‌ای از انیمیشن‌ها متناسب با همان المان پخش خواهد شد.
خانم رضوانی، مدیرعامل شرکت پارس ساوانوین هنر فناور همچنین از اجرای یک اپلیکشین دیگر این شرکت در قبوض شرکت گاز خبر داد که مصرف بهینه گاز را به کودکان آموزش می‌دهد. اپلیکشین آموزش نماز و نقاشی‌های سه بعدی از دیگر محصولات شرکت پارس ساوا هستند.
شرکت پارس ساوا نوین هنر فناور با هدف فعالیت تخصصی در حوزه فناوری واقعیت افزوده متشکل از طراحان و برنامه نویسان متخصص شکل گرفته است. این شرکت در سال۱۳۹۶موفق گردید با عنوان شرکتی فن‌آور به عضویت مجموعه پارک علم و فناوری خراسان رضوی درآید.