Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

مدیرعامل شرکت دانش بنیان اتوماسیون اداری حسیب

زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۶۹

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


مهندس هنرور، مدیرعامل شرکت دانش بنیان اتوماسیون اداری حسیب اعلام کرد:
محصول این شرکت با عنوان سامانه برنامه و بودجه مبتنی بر بودجه ریزی عملیاتی IPBS سال گذشته در جشنواره شیخ بهایی به عنوان طرح برتر شرکت های رشد یافته برگزیده شد.

⭕مهندس هنرور در رابطه با سابقه فعالیت شرکت حسیب گفت: ما در سال 1384 از مرکز رشد فناوری ارتباطات و اطلاعات پارک فعالیت خود را آغاز کردیم. در ابتدا فقط دو نیروی پاره وقت ثابت داشتیم و تعدادی نیروی پاره وقت با ما کار می‌کردند. در حال حاضر هسته اصلی شرکت ما 10 نفر و چند شرکت‌ زیرمجموعه ما فعالیت می‌کنند.
⭕ایشان در معرفی سامانه یکپارچه برنامه ریزی، نظارت و اجرا (سیبنا)، محصول منحصر به فرد این شرکت اظهار داشت:
در واقع مدل تولید سامانه سیبنا مبتنی بر مدل IPBS است و به طور کلی برای سازمان‌ها و ارگان‌های بزرگ طراحی شده است. این سامانه در واقع مدیریت منابع و مصارف را در سازمان ها بر عهده دارد و 5 گروه مشتری دارد که گروه اول آن سازمان‌های دولتی هستند و مشتریان ما در حال حاضر سازمان بهزیستی کشور و سازمان بیمه سلامت ایران می باشند. گروه دوم شهرداری ها هستند که نسخه ویژه خود را دارند و بزرگترین پروژه ما در حال حاضر با شهرداری مشهد است که در تمام 20 سازمان و 13 منطقه شهرداری در حال حاضر استفاده می‌شود. از سال 90 این ما هستیم که لایحه بودجه را به شهرداری می فرستیم و مرحله پیشنهاد بودجه، تصویب و اجرا همه در این سامانه وجود دارد. بسته های مختلفی در سامانه شهرداری ما وجود دارد مثل بسته مدیریت قراردادها که الان تمام قراردادهای شهرداری با استفاده از سامانه سیبنا بسته می شوند. اخیرا در شرف قرارداد با شهرداری قزوین و اهواز و شهرداری های طرقبه و شاندیز نیز هستیم. گروه سوم مشتریان ما شرکت های عمرانی و ساختمانی هستند که با شرکت عمران مسکن ثامن اطراف حرم و شرکت اطلس سامان کیش قرارداد امضا کرده‌ایم. گروه چهارم مشتریان دانشگاه‎‌ها هستند که ما بر روی بهای تمام شده کلاس ها ورود پیدا کردیم. شرکت های دولتی و هلدینگ ها هم گروه دیگری از مشتریان ما هستند و استراتژی بلندمدت ما نیز ورود به بحث هلدینگ‌های صنعتی است.

⭕آقای هنرور در رابطه با رموز موفقیت در عرصه کارآفرینی گفت: به نظر من کارآفرینان باید خود را از همه نظر برای ورود به دنیای کسب و کار آماده کنند و توصیه من این است که هر چه سریع تر وارد کار شوند چرا که هزینه ریسک با افزایش سن افزایش می یابد.
⭕مدیرعامل شرکت اتوماسیون اداری حسیب نقش پارک علم و فناوری را در فراهم ساختن فضای کسب و کار و مهم تر از همه تعریف شرکت ها در کنار یکدیگر و ایجاد هم افزایی بسیار مثبت ارزیابی کرد و از شرکت حسیب به عنوان رکوردار تعامل با دیگر شرکت های پارک نام برد. ایشان خواستار تعامل بیشتر با مدیران پارک جهت هم‌افزایی بیشتر شد.