Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

چهار تیم جدید در مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک پذیرفته شدند

زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۶۹

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


پذیرش فصل بهار مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک علم و فناوری خراسان با ارائه ۸ تیم مرحله نهایی از حدود ۵۰ تیم متقاضی در حضور اعضا شورا فناوری این مرکز رشد در دفتر سجاد پارک علم و فناوری خراسان برگزار شد.

با توجه به اولویت‌های پذیرش در این مرکز رشد از بین ۵۰ تیم متقاضی که از طریق سامانه فرآیندهای پارک درخواست عضویت خود را ثبت‌کرده بودند ۳۳ تیم به مرحله داوری رسیدند که پس از داوری، ۸ تیم با بالاترین امتیاز داوری برای ارائه در حضور اعضا شورا فناوری مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات انتخاب شدند. در پذیرش فصل بهار مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات ۴ تیم پس از ارائه‌ها و بررسی شورا برای حضور در دوره رشد مقدماتی انتخاب شدند.

تیم‌های پذیرش شده در این فصل به شرح زیر می‌باشند:
۱. سرویس مدیریت چاپخانه چاپیروس: چاپیروس یکی از استارت‌آپ‌های هلدینگ گرین‌وب است که سامانه طراحی کرده‌اند که به عنوان یک نرم افزار کامل ERP برای ایجاد شبکه ملی چاپ تدوین و آماده ارائه خدمت به فعالان صنعت چاپ کشور ارائه شده است.

۲. دوربین هوشمند: ایده دوربین هوشمند متعلق به تیمی متشکل از استاد و دانشجویان دکتری دانشگاه فردوسی مشهد که در حوزه تشخص خودکار تخلفات راننده است. این دوربین قابلیت یادگیری موضوعات متفاوت را دارد و پس از اتفاق هر تخلف دوربین به‌صورت خودکار اطلاعات را برای سرور ارسال می‌کند

۳. کیاسیس: دستگاه IPTV برای مصارف برج‌های ساختمانی،هتلی و بیمارستان‌ها که با تولید سخت‌افزار خود با تلویزیون متصل شده و کاربر می‌تواند به تماشای برنامه‌های تلویزیونی از طریق شبکه بپردازد، با اتصال به BMS و ... امکانات دیگری برای کاربر فراهم می‌کند.

۴. آنی‌واش: ارائه خدمات آنلاین در حوزه خشکشویی و منازل، سیستمی جهت ارائه خدمات آنلاین در زمینه خشکشویی، پرده‌شویی و قالی‌شویی، با هدف افزایش سطح بهره‌وری زندگی مردم.