Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

با مشارکت پارک علم و فناوری خراسان
همایش معرفی راه‌کارهای نوین بازاریابی اینترنتی برگزار شد

زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۶۹

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


همایش بزرگ «معرفی راهکارهای نوین بازاریابی اینترنتی» روز دوشنبه ۱۵ مردادماه در محل تالار نور مشهد با مشارکت علمی پارک علم و فناوری خراسان و با حضور بیشتر از ۳۰۰ نفر از صاحبان کسب‌وکارهای نوپا برگزار شد.

این همایش که باهدف توانمندسازی و آموزش کسب‌وکارهای نوپا در جهت ارتقاء دانش بازاریابی اینترنتی آنان و اطلاع از آخرین تکنولوژی‌های مرتبط با موضوع کسب‌وکار‌های آنلاین برنامه‌ریزی‌ شده بود با مشارکت علمی پارک علم و فناوری خراسان و با حمایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، شهرداری مشهد و توسط مجموعه آنلاینر برگزار شد.

علی جاهدی مدیر مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک علم و فناوری خراسان ضمن خوش‌آمد گویی هدف از برگزاری این رویداد را افزایش توانمندی استارت‌آپ‌ها از ظرفیت موجود در فضای مجازی عنوان کرد.

سخنرانان این همایش رسول زارع مدیر مجموعه طراحی سایت سی‌فایو با موضوع «طراحی کمپین تبلیغاتی و بهینه‌سازی»، مهدی انجیدنی مدیرعامل شرکت توسعه سامان با موضوع «سیر تحول از فروش اینترنتی تا فروش اجتماعی»، حافظ رضایی مدیر مجموعه آنلاینر با موضوع «سئو مارکتینگ»، احمد کلاته مدیر آکادمی کسب‌وکار کلاته با موضوع «اتوماتیک‌ سازی فرآیند بازاریابی و فروش دیجیتال»، مصطفی پورعلی عضو هیئت‌مدیره هلدینگ گرین‌وب با موضوع «هک رشد، بازاریابی نتیجه گرا» و عادل طالبی مدیر سایت‌های تیز لند و کتابم کو با موضوع «معرفی روش Content Cycle در حوزه تولید محتوا» هرکدام در زمان مشخص به ارائه موضوع خود پرداختند.

در حاشیه برگزاری این همایش، نمایشگاهی از برخی سرویس‌دهنده‌های فعال در این زمینه و برخی استارت‌آپ‌های فعال استان نیز برگزار شد.