Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

بازدید دکتر کشمیری از شرکت‌های دانش بنیان پارک علم و فناوری خراسان

زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۶۹

مکان:

صفحه رویداد

خبر رویداد


دکتر مهدی کشمیری، مدیرکل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حاشیه مراسم تکریم و معارفه رئیس پارک علم و فناوری خراسان از تعدادی از شرکت‌های دانش بنیان پارک علم و فناوری خراسان بازدید کرد.
ایشان در بازدید از شرکت دانش بنیان بهپویان امین منتظر در جریان پروژه های این شرکت در حوزه بهینه سازی مصرف انرژی قرار گرفت.
آقای مهندس تقوایی، مدیرعامل شرکت دانش بنیان بهپویان در این بازدید ضمن معرفی طرح ها و پروژه های این شرکت از عدم همکاری نهادها و دستگاه های دولتی در حمایت از پروژه های بهینه سازی انرژی گلایه کرد.
دکتر کشمیری و همراهان همچنین از شرکت اتوماسیون اداری حسیب بازدید و با سامانه جامع مدیریت منابع و مصارف از محصولات دانش بنیان این شرکت آشنا شدند.
مدیرکل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم همچنین از شرکت کاوش صنعت توس بازدید و از نزدیک با مراحل ساخت پمپ های سرعت بالای حوزه نفت و گاز و پکیج ویژه نمک زدایی از محصولات این شرکت آشنا شد.
در این بازدید آقای مهندس ناصری حسینی، مدیرعامل شرکت دانش بنیان کاوش صنعت توس به معرفی ویژگی‌های منحصربه فرد محصولات تولیدی این شرکت پرداخت و از توان بالای شرکت های دانش بنیان برای تامین نیازهای کشور به ویژه در حوزه نفت و گاز سخن گفت.نویاتک