Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

در بازدید مدیران و کارشناسان شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان از پارک علم و فناوری خراسان
زمینه های همکاری شرکت فولاد سنگان و مجتمع آزمایشگاهی پارک خراسان بررسی شد

زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۶۹

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


تعدادی از مدیران و کارشناسان شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان خراسان از مجتمع آزمایشگاهی پارک علم و فناوری خراسان بازدید و زمینه های همکاری مشترک را بررسی کردند.
آقای صاحب علم، مدیر مجتمع آزمایشگاهی و پایلوت سرامیک پارک علم و فناوری خراسان در این بازدید به معرفی خدمات و دستاوردهای این پایلوت پرداخت.
 صاحب علم با بیان این که نقطه شروع این مجموعه در حوزه سرامیک بوده است، تولید سرامیک با دانش فنی بسیار بالا را از جمله دستاوردهای پایلوت سرامیک پارک عنوان کرد.
وی گفت: ما سفارش های متنوعی از صنایع دفاع و پالایشگاههای  کشور داشته ایم و در حوزه سرامیک های مهندسی توانسته ایم به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کنیم.
مدیر مجتمع آزمایشگاهی و پایلوت پارک خراسان اعلام کرد که مجتمع آزمایشگاهی پارک خراسان در 6 تا 7 حوزه تخصصی فعالیت دارد و آزمایشگاه تخصصی مکانیک و متالورژی، آزمایشگاه مواد و متالوژی، آزمایشگاه برق و الکترونیک و آزمایشگاه شیمی را از جمله آزمایشگاه‌های تخصصی این مجتمع عنوان کرد.
صاحب علم آمادگی پارک را برای همکاری در زمینه تست و بررسی قطعات و نیز حوزه مکانیک و متالوژی با شرکت فولاد سنگان اعلام کرد.
آقای محمد حسین آقائی، مدیر آزمایشگاه شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان خراسان نیز در این بازدید، سیاست این مجموعه را در حوزه آزمایشگاهی تا حد زیادی بر اساس برون سپاری عنوان کرد و خواستار کمک به این مجموعه در حوزه روغن و گریس و استفاده از تجهیزات x-ray شد.
ایشان ابراز امیدواری کرد که پس از امضای تفاهم نامه بین پارک خراسان و صنایع معدنی فولاد سنگان، همکاری های آزمایشگاهی بین دو مجموعه افزایش یابد.