Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

به همت مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری خراسان صورت گرفت؛
نشست شرکت‌های حوزه برق و الکترونیک با شرکت خدمات نیروگاهی آهارشرق

زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


نشست مدیران شرکت های حوزه برق و الکترونیک تحت پوشش مرکز رشد فناوری جامع پارک علم و فناوری خراسان با شرکت خدمات نیروگاهی آهار با هدف انجام همکاری‌های مشترک برگزار شد.
مهندس جهانی، رئیس هیئت مدیره شرکت آهار شرق در ابتدای این نشست بر ضرورت انجام همکاری‌های مشترک و استفاده از ظرفیت‌های متقابل تاکید کرد.
 ایشان به تجربه ای که در این خصوص با یکی دیگر از شرکت‌ها داشته‌اند اشاره و اعلام کرد که شرکت آهار شرق جهت واسپاری و یا انجام مشترک برخی از پروژه های پیشنهادی با سایر شرکت‌های توانمند آمادگی دارد.
مدیران شرکت‌های حوزه برق و الکترونیک هم در این نشست به معرفی شرکت، محصولات، توانمندی‌ها و ظرفیت‌های خود پرداخته و پیشنهادات خود را جهت همکاری های مشترک ارائه کردند.
مدیران شرکت‌های حوزه برق و الکترونیک در ادامه از سایت شرکت آهار شرق بازدید و با فرآیند تولید محصولات این شرکت آشنا شدند.
در پایان مقرر گردید به منظور شناخت کامل‌تر شرکت اهار شرق، متقابلا بازدیدی از فضای تولید شرکت‌های حوزه برق و الکترونیک به منظور تحقق همکاری های مشترک صورت گیرد.
در این نشست مدیران شرکت‌های سامانه های دقیق نوین افراز، سما صنعت توس، کوثر ارتباطات رضوان، نگار الکترونیک بامداد و مهام الکترونیک سما صنعت حضور داشتند.
 شایان ذکر است شرکت خدمات نیروگاهی آهار شرق، از شرکتهای رشد یافته مرکز رشد فناوری جامع بوده است که فعالیت خود را در این مرکز از سال 1387 شروع نمود و در سال 1390 به عنوان شرکت موفق و رشد یافته از مرکز خارج گردیده است.