Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

تشریح مزایای اخذ گواهینامه کیفیت محصولات صنعت نفت برای شرکت‌های این حوزه

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


در نشست فصلی شرکت‌های امور موسسات پارک علم و فناوری خراسان که با حضور مدیران پارک و شرکت‌های امور موسسات و مرکز رشد فناوری انرژی برگزار شد، فرآیند اخذ گواهینامه کیفیت محصولات و خدمات صنعت نفت ایران و مزایای آن مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
آقای مهندس تفضلی، معاون ایجاد و توسعه واحدهای فناور پارک در ابتدای این نشست به تشکیل شورای پارک با حضور سه عضو از نمایندگان شرکت‌های پارک اشاره کرد و گفت: سیاست پارک بر این است که خود شرکت‌ها در تصمیمات و سیاست گذاری‌های پارک وارد شوند.
آقای چاوشی، مدیرفنی نهاد صدور گواهینامه کیفیت محصولات صنعت نفت نیز در این نشست از جمله اهداف صدور این گواهینامه را تغییر رویه ارزیابی سلیقه‌ای، رفع مشکل قرارداد با سازندگان داخلی و نظام‌مند ساختن صدور گواهینامه عنوان کرد.
ایشان ضمن اشاره به ده قلم گروه کالایی اولویت‌دار وزارت نفت، فرآیند ارزیابی سازندگان بر اساس استاندارد 17025 را مورد تاکید قرار داد.
مدیران عامل شرکت‌های امور موسسات نیز به بیان نقطه نظرات و نقدهای خود در رابطه با اخذ گواهینامه کیفیت محصولات صنعت نفت پرداختند و بر فراهم آمدن زیرساخت‌های لازم در وزارت نفت برای حمایت از کالای تولید داخل تاکید کردند.