Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

«نوبان» استارت‌آپ برتر در نخستین جشنواره رسانه‌های دیجیتال

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


محصول فناور «نوبان» از محصولات شرکت هوشمندسازان سلامت پایدار از شرکت‌های فناور عضو مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک علم و فناوری خراسان، در نخستین جشنواره رسانه‌های دیجیتال به عنوان استارتاپ برتر جشنواره برگزیده شد.
نوبان راه‌ارتباطی است بین سلامت‌جویان و سلامت‌یاران که پس از چند سال فعالیت با عنوان «سلام دکتر» با نام و چهره‌ای نو به ارائه خدمات می‌پردازد.
نوبان با هدف ارتباط آسان سلامت‌جو و سلامت یار سرویسی برای نوبت‌دهی آنلاین فراهم کرده‌است. در این سیستم کلینک‌های و مراکز درمانی یا پزشکان می‌توانند ثبت‌نام کنند و از این خدمات برای ارائه خدمات به سلامت‌جویان استفاده کنند. نوبان همچنین اقدام به طراحی سامانه فراخوان هوشمند (سلامت‌یار) نموده است که با تجهیزات ساده و کم هزینه این امکان را به‌وجود می‌آورد تا زمان انتظار سلامت‌جویان در مطب کاهش یافته و نظم و آرامش بیشتری در مطب به فراهم شود.
نخستین جشنواره رسانه‌های دیجیتال ۲۵ و ۲۶ مهر ماه ۱۳۹۷ توسط موسسه آوای هنر سلامت برگزار شد و هدف از برگزاری این جشنواره بسترسازی تولید فناوری‌های دیجیتال با شعار «رسانه‌های دیجیتال، نبض اجتماعی شدن سلامت» بود.
این جشنواره شامل بخش‌هایی از جمله بازی‌های رایانه‌ای، تلفن همراه، نرم‌افزارهای رایانه‌ای، وب‌سایت و وبلاگ اطلاع‌رسانی آموزشی، سرویس‌ها و خدمات الکترونیک سلامت، شبکه اجتماعی، سامانه‌های هوشمند سلامت و هنرهای دیجیتال بوده است و موضوعات این جشنواره شامل تمامی آثار و خدمات مرتبط با تامین، حفظ و ارتقای سلامت جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی می‌باشد.