Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

همکاری‌های مرکز رشد فناوری نیشابور و آموزش و پرورش گسترش می‌یابد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


تفاهم‌‌نامه‌ای به منظور افزایش همکاری‌ها و تعاملات بین معاون مدیر کل و مدیریت آموزش و پرورش نیشابور و مسئول پژوهش‌سرای دانش‌آموزی سینا مسیح‌آبادی نیشابور و مدیر مرکز رشد فناوری نیشابور به امضا رسید.
آقای امیر هوشنگ زراعتی، مسئول پژوهش‌سرای دانش‌آموزی نیشابور در نشستی که به میزبانی معاونت مدیر کل و مدیریت آموزش و پرورش نیشابور برگزار گردید، با اشاره به فعالیت‌های گذشته پژوهش‌سرای دانش‌آموزی نیشابور گزارشی از مهمترین دستاوردهای دانش‌آموزی در سطوح ملی و استانی را ارئه کرد.
در ادامه آقای مهرآبادی، معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش نیشابور نیز ضمن تشکر از حضور و همراهی مرکز رشد فناوری نیشابور در راستای اهداف پژوهش‌سرای دانش‌آموزی این شهر، حضور مدیران جوان و نیز شرکت‌های فناور مرکز رشد فناوری نیشابور را فرصت مغتنمی برای رشد و توسعه شهرستان دانست.
مهندس علیرضا شیرازی مدیر مرکز رشد فناوری نیشابور نیز با اشاره به همکاری های مستمر مرکز رشد فناوری نیشابور با آموزش و پرورش نیشابور به ویژه پژوهش‌سرای دانش‌آموزی سینا مسیح‌آبادی نیشابور و نیز حمایت از دانش‌آموزان نخبه پژوهش‌سرایی در راهیابی به جشنواره خوارزمی و دیگر جشنواره های ملی ،این نشست را گامی رو به جلو در راستای افزایش تعاملات پیش از پیش دانسته و خواستار فراهم آمدن زمینه‌های همکاری‌های بیشتر با معاونت مدیر کل و مدیریت آموزش و پرورش نیشابور شد.
در پایان این جلسه که با حضور نمایندگانی از معاونت استانداری و فرمانداری نیشابور، شهرداری نیشابور و معاونین اداره اموزش و پرورش نیشابور برگزار گردید، تفاهم‌نامه همکاری بین مرکز رشد فناوری نیشابور و پژوهش‌سرای دانش‌آموزی سینا مسیح ابادی نیشابور به امضا رسید.