Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

حضور فعال شرکت کیان ترانسفو در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


شرکت دانش بنیان کیان ترانسفو از شرکت‌های  حوزه برق و الکترونیک امور موسسات پارک علم و فناوری خراسان در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران حضور داشت و محصولات این شرکت با استقبال گسترده مسئولان بازدیدکننده از نمایشگاه مواجه شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، شرکت کیان ترانسفو محصولات گوناگون خود از جمله ترانسفورماتور توزیع با هسته 3D آمورف، پست پد مانتد گازی روغنی، سوئیچگر GIS 125 کیلوولت و تابلو چند کنتوره کامپوزیتی را در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران در معرض دید بازدیدکنندگان تخصصی این حوزه قرار داده است.
در طی مدت برگزاری نمایشگاه، مهندس همایون حائری، معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی، دکتر محسن بختیار، معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی وزیر نیرو، مدیران شرکت‌های توزیع برق استان‌های کشور و بسیاری از فعالان صنعت برق ایران از غرفه شرکت کیان ترانسفو بازدید و از تلاش مدیران و پرسنل این شرکت در بومی‌سازی صنایع برق کشور تقدیر کردند.
شایان ذکر است که هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت برق از تاریخ 11 تا 14 آبان 1397 برگزار می‌شود.