Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

در دومین جلسه کمیته صنعت و بازار ستاد فناوری نانو استان مطرح شد؛
تاکید بر استفاده از توان کارگزاران رسمی ستاد نانو

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، مهندس اکبر امینی، دبیر کمیته تخصصی صنعت و بازار ستاد فناوری نانو در دومین جلسه این ستاد در روز چهارشنبه 23 آبان 97 ضمن تشکر از حضور حداکثری اعضاء به تشریح اهداف این کمیته پرداخت و بر استفاده حداکثری از توان کارگزاران رسمی ستاد نانو تاکید کرد.
مهندس مظفری، کارگزار حوزه سلامت، بهداشت، غذا و دارو و مهندس میبدی، کارگزار انتقال فناوری در حوزه مواد، کامپوزیت، رنگ و رزین نیز در این جلسه به معرفی خدمات خود در حوزه های تخصصی پرداخته و به سئوالات اعضا پاسخ دادند.
دکتر امیر ملک زاده، دبیر ستاد نانو استان به اهمیت بازار نانو و آینده رو به رشد آن اشاره کرد و از کلیه‌ی کارگزاران و شرکتهای فعال در این حوزه تقاضا کرد ضمن هم‌افزایی و همکاری با یکدیگر به توسعه بازار محصولات نانو در استان و کشور کمک کنند.
همچنین مقرر شد شرکت‌هایی که تمایل دارند محصولاتشان به صورت تابلو با فرمت یکسان و تحت حمایت ستاد نانو چاپ شود، اطلاعات خود را به مدیریت تجاری سازی فناوری پارک علم و فناوری خراسان اعلام کنند.
شایان ذکر است که یکی از تابلوهای مذکور در اختیار شرکت و دو عدد دیگر جهت ارائه در نمایشگاههای مختلف در اختیار ستاد می باشند.
در پایان این نشست از کلیه فعالان این حوزه درخواست شد با مراجعه به پورتال دبیرخانه توسعه فناوری نانو استان به آدرس http://nano.um.ac.ir از آخرین اخبار و رویدادهای آن مطلع شوند.