Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

در نشست مدیران شرکت برق منطقه‌ای خراسان رضوی با مدیران شرکت دانش بنیان پیمان خطوط شرق صورت گرفت؛
معرفی و ارائه توانمندی‌های شرکت پیمان خطوط شرق

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، در نشست مشترک مدیران و کارشناسان شرکت برق منطقه‌ای خراسان رضوی با مدیران شرکت پیمان خطوط شرق از شرکت‌های دانش بنیان پارک خراسان با حضور مدیران پارک علم و فناوری خراسان، توانمندی‌ها و دستاوردهای شرکت پیمان خطوط شرق در حوزه برق و الکترونیک ارائه شد.
آقای مهندس امینی، معاون پشتیبانی فناوری پارک علم و فناوری خراسان در این نشست با اشاره به رسالت پارک‌ها در تکمیل زنجیره فعالیت‌های توسعه فناوری گفت: ما آزمایشگاه مرجع برق در حوزه یراق آلات و توزیع را در مجتمع آزمایشگاهی پارک علم و فناوری خراسان راه‌اندازی کرده‌ایم که به تدریج در حال تجهیز شدن می‌باشد.
وی همچنین خواستار مساعدت شرکت برق منطقه‌ای خراسان رضوی در تجهیز این آزمایشگاه به عنوان یک آزمایشگاه مرجع شد.
آقای مهندس مظلوم زاده، مدیر امور موسسات پارک علم و فناوری خراسان هم در این نشست با بیان این که پارک یک نظام منطقه‌ای توسعه تکنولوژی است، به معرفی امکانات، تسهیلات و خدمات پارک علم و فناوری خراسان و مراکز رشد آن پرداخت و نمونه‌هایی از دستاوردهای واحدهای فناور پارک را ارائه داد.

آقای مهندس مدنی، مدیرعامل شرکت پیمان خطوط شرق هم در این نشست به معرفی دستاوردها و فناوری‌های به روز این شرکت از جمله اتوماسیون پست‌های برق فشار قوی پرداخت و گزارشی از تاییدیه ها و گواهینامه های اخذشده توسط شرکت پیمان خطوط شرق را ارائه داد.
مهندس مدنی همچنین برخی از پروژه‌های کشوری شرکت پیمان خطوط شرق در زمینه پایانه راه دور و اینترفیس، اتوماسیون پست و مراکز کنترل و دیسپاچینگ را یادآور شد.
مدیرعامل شرکت پیمان خطوط شرق، بزرگترین مشکل این شرکت در حال حاضر را تامین قطعات اصلی با توجه به مشکلات تحریم و ارز عنوان کرد.
آقای مهندس سویزی، معاون بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای خراسان هم ضمن تقدیر از زحمات و خدمات تمامی اعضای شرکت پیمان خطوط شرق بابت بومی سازی تجهیزات مورد نیاز صنعت برق کشور، آمادگی این نهاد را برای افزایش همکاری و خرید از شرکت پیمان خطوط شرق اعلام کرد.
مدیران و کارشناسان شرکت برق منطقه‌ای خراسان همچنین از  محل شرکت پیمان خطوط شرق و مجتمع آزمایشگاهی پارک علم و فناوری خراسان بازدید کردند.