Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

حضور فعال پارک علم و فناوری خراسان در نمایشگاه تجهیزات ساخت داخل صنعت نفت

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


دهمین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری با حضور فعال شرکت‌های فناور و دانش بنیان پارک علم و فناوری خراسان در حوزه انرژی در محل نمایشگاه بین المللی اهواز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، شرکت‌های طاها قالب توس، برناصنعت، نوین کامپوزیت صدرا و هورتاش از پارک علم و فناوری خراسان در این نمایشگاه حضور داشتند.
مجتمع آزمایشگاهی پارک خراسان و شرکت‌های نوین پارسیان پاژند، نیروپژوهان مرصاد، کاوش صنعت توس و هوشمندسازان نیز در پاویون مشترک پارک‌ها در نمایشگاه تجهیزات ساخت داخل صنعت نفت حضور داشتند.
مدیران و کارشناسان پالایشگاه های نفتی کشور و شرکت ملی حفاری ایران در طی مدت برگزاری این نمایشگاه از غرفه شرکت‌های پارک علم و فناوری خراسان بازدید کردند و با ظرفیت‌های گسترده پارک خراسان در حوزه نفت آشنا شدند.
بازدید از منطقه صنعتی کارون و بررسی نیازهای فنی این ناحیه نیز بخشی از برنامه گروه تخصصی انرژی پارک علم و فناوری خراسان حاضر در دهمین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری بود.
شایان ذکر است که دهمین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان از یکم تا چهارم آذرماه 97 در اهواز برگزار شد.