Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

حضور شرکت های مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت در نمایشگاه باغ اردوگاه خاتون
بازدید تولیت آستان قدس رضوی از واحدهای فناور مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


حجت الاسلام و المسلمین رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی در نمایشگاه بانوان کارآفرین در مرکز فرهنگی، تفریحی و اردوگاهی ویژه بانوان با عنوان باغ اردوگاه «خاتون» از محصولات فناور شرکت‌های مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی و زیارت پارک علم و فناوری خراسان بازدید کرد و از نزدیک با ظرفیت‌های بانوان کارآفرین شرکت‌های پارک آشنا شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، این نمایشگاه به همت مرکز امور بانوان و خانواده سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی و به مناسبت ولادت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در حاشیه مراسم افتتاح باغ اردوگاه خاتون برگزار شد.
تولیت آستان قدس رضوی در این نمایشگاه از محصولات شرکت‌ هانا بافت نگار ایرانیان به مدیرعاملی خانم مریم اکبری و با ایده محوری بافت انواع نخ با کارت و تولید سوغات، زیورآلات و محصولات کاربردی مبتنی بر هنر کارت بافی و همچنین شرکت هنرمندان کارآفرین گلبهار به مدیرعاملی خانم گلبهار حیاتی با ایده محوری استفاده از سرقیچی و دورریزهای پارچه، چرم، کاغذ و سنگ بازدید و هنرنمایی‌های این بانوان کارآفرین  را مورد تقدیر قرار دادند.
شایان ذکر است که باغ اردوگاه «خاتون» به‌وسعت 18 هکتار در بخشی از باغ بزرگ امام رضا(ع) در تقاطع بلوار خیام و توس واقع شده و به امور فرهنگی و تفریحی بانوان اختصاص یافته است.
این مرکز ضمن فراهم کردن فرصت برای ایده‌پردازی بانوان، به‌دنبال حمایت از ایده‌های نو و خلاق بانوان و پشتیبانی از آن‌ها در جهت پرورش و تکمیل و پیاده‌سازی آنهاست.