Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

چگونگی حضور استارتاپ‌های استانی در نمایشگاه هفته پژوهش سال ۹۷

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


غرفۀ استارتاپ‌ها برای سال ابتدایی فعالیت رسمی خود را در روز دوشنبه همزمان با افتتاح نمایشگاه هفتۀ پژوهش و فناوری در محل سالن فردوسی نمایشگاه بین‌المللی مشهد آغاز کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، ثبت‌نام جهت حضور در این نمایشگاه در سه محور رقابتی شرکت‌های فناور، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها از ۱۴ تا ۲۳اُم آبان‌ماه انجام شد که این زمان در دو نوبت نیز تمدید گردید.
از میان ۹۱ نفر ثبت‌نام‌کننده در سه محور رقابتی، ۴۰ درخواست را متقاضیان شرکت در حوزه رقابتی استارتاپ‌ها به خود اختصاص دادند که از این میان، ۲۲ مورد به مرحلۀ حضور در نمایشگاه راه یافتند.
در دومین شب از ایام نمایشگاه، ارزیابی استارتاپ‌های حاضر در غرفه‌ها توسط تیم ارزیاب و در محل استقرار استارتاپ‌ها انجام شد که از میان ۱۳ استارتاپ حاضر، ۷ مورد جهت ارائه در پنل سرمایه‌گذاری انتخاب شدند.
در پنل سرمایه‌گذاری علی جاهدی، رئیس دبیرخانه استارتاپ‌های استان، مهدی محمدی، مدیرعامل هلدینگ گرین‌وب، محمدحسین راشد از شرکت فناپ و نیز میرقاسمی از شرکت سرمایه‌گذاری شناسا حضور داشتند که پنل با مدیریت احسان صفار خراسانی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد و رئیس هیئت مدیره گروه فناوری تاچ (تاچ‌سی) برگزار شد.
این فرایند با اتمام کار نمایشگاه در تاریخ ۱۵ آذر ۱۳۹۷ به کار خود پایان داد.