Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

شرکت‌های IT مرکز رشد تربت حیدریه معرفی شدند

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


جلسه هم اندیشی صاحبان کسب و کار مرکز رشد فناوری تربت حیدریه در حوزه IT با معاون اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان رضوی و با حضور فرماندار شهرستان تربت حیدریه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان به نقل از مدیر مرکز رشد فناوری تربت حیدریه، در این جلسه که شرکت ها و استارتاپ های حوزه IT ذیل مرکز رشد به همراه فرماندار شهرستان و مدیران مرتبط حضور داشتند، در ابتدا مهندس جمشیدیان، مدیر مرکز رشد تربت حیدریه به اکوسیستم شکل گرفته در شهرستان در حوزه IT  و اقدامات انجام شده در این حوزه اشاره کرد.
در ادامه مدیران شرکت‌های حاضر در جلسه فعالیت‌ها و توانمندی‌های خود را ارائه کرده و به بیان مشکلات خود در این حوزه پرداختند.
 مهندس رستمی، فرماندار شهرستان  تربت حیدریه نیز  بر اهمیت فعالیت در حوزه های جدید و آموزش و مهارت آموزی آینده محور در این حوزه تاکید کرد.
 مهندس موسوی، معاون مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان رضوی ضمن ابراز رضایت از اقدامات صورت گرفته در شهرستان در حوزه کسب و کارهای حوزه IT وعده داد تا مطالبات شهرستان را در راستای توسعه زیرساخت ها پیگیری خواهد کرد.