Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

خط تولید دو واحد فناور پذیرش شده در مرکز رشد فناوری گناباد با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان افتتاح شد.
افتتاح دو واحد فناور مرکز رشد فناوری گناباد همزمان با ایام دهه فجر

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان: واحدهای فناور میعاد الکتریک پارس و به سامان صنعت نوقاب از شرکتهای پذیرش شده و مستقر در مرکز رشد فناوری گناباد با حضور مهندس قربانی فرماندار شهرستان گناباد و مسئولین ادارات روز شنبه 13 بهمن ماه همزمان با دومین روز از ایام الله دهه فجر افتتاح شد.

مهندس تقوی مدیرمرکز رشد فناوری گناباد گفت: شرکت میعاد الکتریک پارس در حوزه تولید منابع تغذیه سوئیچینگ و سایر تجهیزات الکترونیکی با سرمایه شخصی یک میلیارد ریال و تعداد 8 نفر پرسنل بصورت مستقیم و شرکت به سامان صنعت نوقاب نیز با ایده محوری تهیه وبسته بندی پایدارکننده صنایع غذایی با سرمایه ای بالغ بر 1.5 میلیارد ریال و با تعداد پرسنل 4 نفر فعالیت خود را در دهه مبارک فجر آغاز نمودند.

مهندس تقوی در ادامه گفت: مرکز رشد فناوری گناباد با در اختیار قرار دادن فضا، ارائه مشاوره و آموزش در حوزه های مدیریتی، BP و..... از توسعه وتوانمند سازی واحدهای فناور حمایت می کند.

مهندس قربانی افزود: هیچ مسئله‌ای به اندازه اشتغال در سرنوشت امروز و فردای کشور مؤثر نیست و با بیان امیدواری در خصوص حل این مسئله با پیشرفت شرکتهای نوپا، تاکید بر حمایت همه جانبه از این واحدها داشت.