Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

دومین نشست مشترک شرکت های مرکز رشد انرژی در سال ۹۷ برگزار شد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، شب گذشته، 14 بهمن، دومین نشست مشترک شرکت‌های مرکز رشد انرژی در سال 97 در محل کافه کتاب امامیه مشهد برگزار شد.
این نشست با حضور آقایان عادل، معاون پژوهش و فناوری بسیج ادارات کشور و وزارت نفت و علی اکبری، مشاور پژوهش و فناوری وزارت نفت برگزار شد.
همچنین این افراد در این نشست به سخنرانی پرداخته و در خصوص نحوه همکاری و مشاوره تجاری سازی و توسعه بازار محصولات شرکت‌ها در حوزه دریافت گواهی انطباق استاندارد محصولات و نحوه ورود به لیست بلند وزارت نفت توضیحاتی را ارائه کردند.
گفتنی است در ادامه این نشست آقایان خراط، رئیس فن بازار تخصصی صنعت گاز و کاظمیان،کارشناس فن بازار تخصصی صنعت گاز به عنوان دیگر مشاوران تخصصی در حوزه صنعت گاز همکار با مرکز رشد انرژی پارک علم و فناوری خراسان، معرفی شدند.
همچنین تقدیر از شرکت‌های امید پرتو انرژی به سبب توسعه بازار و مطلق کاران شرق، به جهت تلاش در راستای ورود به بازار و کمک به توسعه بازار شبکه مرکز رشد انرژی از دیگر برنامه های اجرا شده در این نشست بود.
 در پایان این نشست از شرکت نیرو پژوهان مرصاد به عنوان برنده مسابقه برترین کاتالوگ شرکته های مرکز رشد انرژی معرفی شد.
لازم به ذکر است مسابقه برترین کاتالوگ شرکت های مرکز رشد انرژی پارک علم و فناوری خراسان برای نخستین بار با هدف ایجاد انگیزه و بهبود طرح کاتالوگ های شرکت های مرکز رشد انرژی از میان شش طرح ارسالی به دبیرخانه مسابقه، برگزار شده و طبق چارچوبی مشخص به داوری گذاشته شد.