Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

انعقاد تفاهم نامه همکاری پارک علم و فناوری خراسان و بانک قرض الحسنه رسالت

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


تفاهم نامه همکاری مابین پارک علم و فناوری خراسان و بانک قرض الحسنه رسالت منعقد شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان؛ نشست رئیس، مدیران و معاونین پارک علم وفناوری خراسان با مسئولین استانی بانک قرض الحسنه رسالت برگزار و تفاهم نامه همکاری در راستای ارائه تسهیلات قرض الحسنه به پرسنل و شرکت های فناور پارک منعقد شد.
ایرانمنش مدیر سرپرستی بانک قرض الحسنه رسالت خراسان رضوی و مدیر راهبری شبکه توسعه اجتماعی رسالت و عابدینی مسئول گرایش آموزش عالی بانک رسالت، ضمن معرفی شبکه توسعه اجتماعی رسالت، شرایط عقد قرارداد و اعطای تسهیلات به پارک و شرکت های فناور آن را بیان کردند.
قنبری رئیس پارک علم و فناوری خراسان ضمن معرفی پارک و اشاره به 310 شرکت جاری پارک خراسان گفت: زندگی در کنار این جوانان مایه افتخار ایرانی است و اینجا جایی است که به شدت از تحریم ها استقبال می شود.
وی با بیان این که پارک خراسان از ابتدا تاکنون 747 شرکت را مورد حمایت قرار داده است، افزود: تجربه شکست های مختلف شرکت ها، آن چیزی است که توسط پارک در اختیار شرکت ها قرار می گیرد.
ایرانمنش ضمن اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص مردمی شدن اقتصاد، تصریح کرد: شبکه توسعه اجتماعی رسالت، ساختاری گسترده با محوریت کانون های همیاری اجتماعی است که با همت سازمان های حامی از جمله بانک رسالت ایجاد و سه رسالت اصلی توسعه فرهنگ همیاری، قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی را مورد هدف قرار داده است.
وی ضمن معرفی سامانه الکترونیکی اعتبارسنجی مرآت، شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت با مأموریت شناخت اعضای شبکه، گروه توسعه پویش زمین با مدیریت زنجیره ارزش و همچنین تربیت کادر متخصص این شبکه را عنوان کرد.
شایان ذکر است در پایان ضمن ابراز خرسندی از همکاری دوجانبه پارک علم و فناوری خراسان خراسان و بانک قرض الحسنه رسالت، تفاهم نامه همکاری مابین این دو سازمان منعقد شد.