Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

دانش آموزان دبیرستان دخترانه تیزهوشان فرزانگان سه شنبه ۲۳ بهمن با حضور در مرکز رشد فناوری گناباد در کارگاه خلاقیت شرکت و از واحدهای فناور مستقر بازدید کردند.
برگزاری کارگاه آموزشی کارآفرینی وخلاقیت برای دانش آموزان دبیرستان تیزهوشان فرزانگان

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان جمعی از دانش آموزان دبیرستان دخترانه تیزهوشان فرزانگان با هدف آشنایی با راهکارهای خلاقیت و حمایتهای مراکز رشد از کارآفرینی، از مرکز رشد فناوری گناباد و شرکت‌های مستقر بازدید نمودند.

حسین تقوی مدیر مرکز رشد فناوری گناباد ضمن معرفی مرکز به توضیحاتی در مورد روند پذیرش و حمایتهای انجام شده از افراد خلاق و کارآفرینان ارائه کرد.

در ادامه خانم سلطانخواه مدرس کلاسهای خلاقیت افزود برای شناخت خلاقیت بایستی درک درست و عمیقی از آن داشته باشیم و باورهای غلط و موانعی که بر سر راه خلاقیت وجود دارد را از بین ببریم .ما در این دوره به شما برای رفع باورهای غلط کمک می کنیم تا در جهت رشد و شکوفایی خلاقیت و ایده پردازی گام های مثبت و درستی بردارید.

سید حسین امامی مدیرعامل شرکت رستاک زعفران سودا با برند زعفران امامی توضیحاتی در خصوص تولید محتوا و اهمیت و کاربرد ان در فضای مجازی ارائه داد.

مرتضی مالکیان مدیرعامل شرکت میعاد الکتریک پارس نیز مواردی در خصوص نحوه ورود به بازار و نحوه تولید محصولاتی از قبیل منابع تغذیه سوئیچینگ، محافظ برق و سایر محصولات الکترونیک بیان داشت.

این دانش آموزان همچنین از آزمایشگاه کالیبراسیون این مرکز و شرکتهای خدمات گستر دالوند وکارینا صنعت فرتاک بازدید و در جریان ساخت محصولات تولیدی این شرکتها قرار گرفتند.