Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

پذیرش فصل پاییز و زمستان ۹۷ مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


پذیرش فصل پاییز و زمستان مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک علم و فناوری خراسان چهارشنبه 8 اسفندماه ۱۳۹۷ با ارائه تیم‌های منتخب برگزار شد.
با توجه به اولویت‌های پذیرش در این مرکز رشد از بین 56 تیم متقاضی که از طریق سامانه فرآیندهای پارک درخواست عضویت خود را ثبت‌کرده بودند 23 تیم به مرحله داوری رسیدند که پس از داوری، 7 تیم با بالاترین امتیاز داوری برای ارائه در حضور اعضا شورا فناوری مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات انتخاب شدند. در پذیرش فصل پاییز و زمستان مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات 3 تیم پس از ارائه‌ها و بررسی شورا برای حضور در دوره رشد مقدماتی و یک تیم به صورت مشروط  انتخاب شدند.


تیم‌های پذیرش شده در این فصل به شرح زیر می‌باشند:

1.    سامانه‌ی پیش‌بینی احساسات مبتنی‌برمتن (یادگیری با راهنما) برای جامعه‌های برخط: ایده سامانه پیش بینی احساسات متعلق به تیمی متشکل از استاد و دانشجویان دکتری دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه علم و صنعت تهران
2.    هلپیکال:  نرم افزار تیکتینگ و پیگیری درخواست است که کاربردهای بسیار متنوعی در سازمان ها ، ارگان‌ها ، شرکت ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی ایفا خواهد نمود. و از این نرم افزار می توان در کاربردهای متنوع و مختلفی نظیر پشتیبانی آنلاین، صدای مشتری، پرسش و پاسخ آنلاین، مشاوره اینترنتی، ثبت شکایات، مدیریت گردش کار، نظام پیشنهادات و ... استفاده نمود.
3.    میلشن: سیستم مدیریت بازدید کننده وب سایت و اپلیکیشن‌های موبایل با قابلیت رصد کاربران میهمان و یا کاربران لاگین شده. امکان ارسال نوتیفیکیشن بصورت ایمیل و پیامک فراهم می کند