Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

در نشست مشترک پارک علم و فناوری و مرکز تحقیقات کشاورزی صورت گرفت؛
تدوین برنامه های جدید جهت توسعه همکاری‌ها

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


در نشست مشترک هیات رئیسه پارک علم و فناوری خراسان با مدیران مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی استان برنامه های جدیدی در جهت توسعه همکاری ها بین دو مجموعه تدوین شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، شنبه 24 فروردین رضا قنبری، رئیس و اعضای هیئت رئیسه پارک، از مرکز رشد فناوری کشاورزی ،منابع طبیعی و صنایع غذایی واقع در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی خراسان بازدید کرده و با رئیس و معاونین این مرکز  دیدار کردند.

آشنایی با آخرین ظرفیت ها جدید علمی، تحقیقاتی و فناوری و معرفی دستاوردهای شرکت های فناور مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی خراسان به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تحقیقات کشاورزی کشور، از برنامه های صورت گرفته در این بازدید بود.

 استفاده مناسب و بهینه از زیرساخت های مرکز آموزش و تحقیقات کشاورزی  در راستای حمایت هر چه بیشتر از فعالیت شرکت های فناور و دانش بنیان و همچنین تقویت بیشتر تعاملات با پارک علم و فناوری استان از دیگر محورهای  مورد در این نشست بود .

گفتنی است در این بازدید شرکت های دانش بنیان و فناور دانشگران نوین دلسا با محصول بهبود دهنده های آرد و نان، ریزفناوری باغات پارت با محصول پایه های رویشی درختان میوه هسته دار ، مکمل فراسودمند طوس با محصول مکمل های غذایی معدنی و ویتامین گرانوله دامی، آفتاب

نوخیز هزار مسجد با محصول سبوس برنج پایدار شده و همچنین زرین بانو پدیده طوس با محصول اتوماسیون خط تولید و فرآوری پیاز تازه آخرین دستاوردهای خود را معرفی کردند .

لازم به ذکر است مرکز رشد فناوری کشاورزی ، منابع طبیعی و صنایع غذایی یکی از ۸ مرکز رشد تخصصی پارک علم و فناوری خراسان می باشد که با همکاری و مشارکت مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی استان از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز کرده است.