Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی صورت گرفت؛
توسعه ارتباطات با کارفرمایان در ادامه اثبات توانمدی های گروه انرژی

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به عنوان بزرگترین رویداد تجاری و صنعتی این حوزه از تاریخ 11 الی 14 اردیبهشت ماه سال 1398 با حضور بیش از 1000 شرکت داخلی و نزدیک به 100 شرکت خارجی  با رویکرد رونق تولید، حمایت از فعالان داخلی صنعت نفت به ویژه سازندگان کالاها و تجهیزات نفتی و شرکتهای اکتشاف تولید ایرانی و جذب سرمایه و انتقال فناوری  در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

در این رخداد صنعتی، برخی از شرکت های عضو گروه انرژی پارک علم و فناوری خراسان با حضور مقتدرانه خود به عنوان غرفه دار، ضمن ارائه آخرین دستاوردها و محصولات خود، بخشی از توانمندیهای مجموعه پارک علم و فناوری خراسان را به نمایش گذاشتند. از این جمله می توان به شرکت های صنایع نیروگاهی آهار شرق، کاوش صنعت توس، طاها قالب توس، پرتو صنعت پاژ، نیرو نماد خراسان، برنا صنعت توس، نوین کامپوزیت صدرا، پدیده انرژی پارسیان و سامانه های دقیق نوین افزار اشاره نمود. قابل توجه بوده که در طول این رویداد شرکت برنا صنعت محصول جدید خود با نام   DesuperHeater Valve را نیز به نمایش گذاشت.

 در این رویداد چهار روزه، معاونت ایجاد و توسعه فناوری به همراه مدیر و کارشناس مرکز رشد انرژی پارک علم و فناوری خراسان با هدف ایجاد و تقویت ارتباطات با کارفرمایان دولتی و شرکتهای پتروشیمی، پالایشگاهی و پیمانکاران بزرگ خصوصی، رصد فناوری حوزه نفت و گاز، تحلیل رقبا و کمک به توسعه بازار شرکت های عضو، ارزیابی سیاست های حاکم بر این حوزه و بازدید از محل غرفه شرکت ها حاضر گروه انرژی پارک علم و فناوری خراسان در محل نمایشگاه حضور به هم رساندند. از مهم ترین دستاوردهای این بازدید میتوان به مذاکره با دکتر پاک سرشت مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران، گفتگو با دکتر حبیبی کیا معاون نفت و گاز ستاد انرژی معاونت علمی ریاست جمهوری و همچنین مذاکره با مدیران بخش های مختلف پتروشیمی های خلیج فارس، اروندان، پالایش های نفت اصفهان، لاوان، انجمن نفت ایران، شرکت خصوصی پیمانکاری پترو پارس و اویک، شرکت تعمیرات نیروگاهی و شرکتهای پیمانکاری پتروشیمی اشاره نمود. 

به علاوه شرکت های ماهان تدبیر پارت، نیرو پژوهان مرصاد و مطلق کاران شرق به عنوان بازدید کننده حضور نمودند.