Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

مدیر عامل موسسه علوم و فنون کیش از پارک علم و فناوری خراسان بازدید کرد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، روز چهارشنبه 25 اردیبهشت، داریوش سلیمی، مدیر عامل موسسه علوم و فنون کیش از پارک علم و فناوری خراسان و شرکت های دانش بنیان و فناور آن بازدید کرده و با دکتر قنبری، رئیس پارک علم و فناوری خراسان و سایر مدیران و معاونین این پارک به گفتگو نشست.
در این دیدار قنبری ضمن معرفی پارک علم و فناوری خراسان ضمن معرفی پارک خراسان، ابراز کرد: امروزه شاهد حضور شرکت های دانش بینان و فناور پارک علم و فناوری خراسان در برخی از پروژه های بزرگ کشور بویژه در جزیره کیش هستیم.
وی ادامه داد: شرکت های پارک علم و فناوری خراسان آمادگی کاملی برای ورود به جزیره کیش و انجام فعالیت در این جزیره را دارند.
همچنین داریوش سلیمی در این دیدار ابراز کرد: در جزیره کیش پتانسیل مناسبی برای ورود شرکت های دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری وجود دارد و با برقراری ارتباط مناسب می توان زمینه های لازم برای تجاری سازی محصولات و خدمات این شرکت ها فراهم شود.
وی افزود: با توجه به وجود دانشگاه ها و دانشجویان ارشد و دکتر در تعداد بالا در کیش، زمینه مناسبی برای ایجاد شهر هوشمند در این جزیره ایجاد شده است.
مدیر عامل موسسه علوم و فنون کیش بیان کرد: ما از ورود شرکت های دانش بینان پارک علم و فناوری خراسان به کیش و انجام پروژه و آغاز کسب و کار در این جزیره استقبال کرده و تا حد توان از آنها حمایت های لازم را به عمل می آوریم.
گفتنی است در این دیدار اسمائیل خیرخواه، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد، جواد بهارآرا، دکتر نوبخت، مدیر مرکز رشد دانشگاه آزاد و خانم دکتر نامور، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد نیز حضور داشته و به معرفی برخی از اقدامات و فعالیت های فناورانه دانشگاه آزاد در حوزه های گوناگون پرداختند.
همچنین در این دیدار از شرکت های کاوش صنعت، آهار، سامان دارو هشتم و بهپویان بازدید شد.