Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

رونمایی از سامانه "مهتاب" (اولین و تنها موتور هیدرولیکی بومی توزیع و انتقال آب ایران)

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


طی مراسمی از سامانه مهتاب (اولین و تنها موتور هیدرولیکی  بومی توزیع و انتقال آب ایران) رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان و به نقل از شرکت فناور بهپویان امین منتظر، مراسم رونمایی از سامانه مهتاب (اولین و تنها موتور هیدرولیکی بومی توزیع و انتقال آب ایران) که به همت متخصصین شرکت بهپویان در طی مدت 24 ماه کار مستمر و دقیق تولید شده است؛ در سالن جلسات شرکت های دانش بنیان و فناور پارک در تاریخ 29/03/98 با حضور کلیه پرسنل شرکت بهپویان، دکتر قنبری ریاست پارک، خانم دکتر رضوی زاده مدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری، مهندس تفضلی معاونت ایجاد و توسعه واحدهای فناور پارک و دیگر مدعوین برگزار گردید.
در این مراسم دکتر قنبری با استناد به جلسات حوزه هوشمند سازی در وزارت نیرو، تولید موتور هیدرولیکی بومی را تحقق کارهای نشدنی عنوان کرده و از حضور در جمعی که فعل های ماضی آن ها بیش تر از فعل های مضارع آن هاست ابراز خرسندی کرد.
همچنین خانم دکتر رضوی زاده با اشاره به این نکته که با تلاش و پشتکار می توان به آنچه در ذهن خود داشت، رسید؛ آمادگی خود را جهت حمایت از توسعه فعالیت های دانش بنیان در صندوق پژوهش و فناوری خراسان اعلام داشت.
مهندس تقوایی مدیر عامل شرکت بهپویان ضمن تشکر و قدردانی از  تیم "مهتاب" و  زحمات بی شائبه مهندس قیامی؛ مدیر تولید این سامانه بومی، اذعان داشت: بهپویان محلی برای تحقق آرمان هاست که در آن همه پرسنل دوستانه و مجدانه کوشش می کنند؛ در ادامه با تأکید بر اینکه این ابتدای یک مسیر طولانی در رسیدن به اهداف ما است، خواستار تلاش مضاعف و حرکت همه جانبه پرسنل شرکت برای توسعه فناوری و هوشمند سازی شد.
در ادامه مهندس تیشه وری سرپرست مدیریت هوشمند سازی شرکت با اشاره به این نکته که هم اکنون از سامانه ای رونمایی کردیم که در حال حاضر تنها اپراتوری نمونه خارجی آن کاری کاملا تخصصی به شمار می آید، چه برسد به تولید و بومی کردن آن.
شایان ذکر است مهندس قیامی؛ در سال گذشته جزو 13  نفر اول توسعه دهندگان نرم افزار Epanet شد.