Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

بازدید مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان از پارک علم و فناوری خراسان

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


حجت الاسلام و المسلمین محمد احمدزاده قناد، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان خراسان رضوی از پارک علم و فناوری خراسان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان خراسان رضوی به همراه مدیران و معاونین این سازمان از پارک علم وفناوری خراسان بازدید کردند.

در این بازدید ریاست پارک ضمن اشاره به ظرفیت های پارک علم وفناوری خراسان و توانمندی شرکت های فناور و دانش بنیان آن، زمینه های تعامل و همکاری بیشتر پارک و اوقاف را برشمرد و به اهمیت تولید شغل های دانش بنیان اشاره کرد.

رضایی، معاون بهره‌برداری سازمان اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی ضمن ابراز خرسندی از این بازدید و فناوری شرکت های دانش بنیان اظهار امیدواری کرد با شناخت بیشتر زمینه های همکاری بین دو دستگاه در آینده ای نزدیک شاهد توفیقات این دو مجموعه خواهیم بود.

مهندس تفضلی معاون ایجاد و توسعه پارک، ضمن معرفی پارک خراسان، روند جذب و پذیرش طرح ها و ایده ها و همچنین مراحل رشد شرکت ها در پارک را بیان نمود و گفت: در سال گذشته حدود 120 طرح در پارک خراسان پذیرش شده است. وی در ادامه به خدمات گوناگون پارک به شرکت های فناور و دانش بنیان از جمله ارائه خدمات پشتیبانی، آموزشی، مشاوره ای و ... اشاره کرد و گفت در حال حاضر بیش از 300 شرکت تحت حمایت پارک خراسان فعالیت می کنند که 4300 نفر آنان دارای مدرک کارشناسی به بالا بوده و دارای میانگین سنی 30 سال هستند.

دکتر باقرانی مدیر مرکز رشد فناوری کشاورزی و صنایع غذایی پارک خراسان ضمن معرفی این مرکز رشد، به حضور 24 شرکت فعال در این مرکز اشاره کرد و به ارائه فناوری های تعدادی از این شرکت ها پرداخت و در ادامه نیز آمادگی آنان برای همکاری با اوقاف را اعلام کرد.

همچنین از شرکت های فناور آهار شرق، بهپویان امین منتظر و افق روشن صحرا بازدید به عمل آمد و مهندس هنرور مدیرعامل شرکت اتوماسیون اداری حسیب نیز به معرفی سامانه جامع مدیریت مالی خود پرداخت.