Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

نماینده شهرستانهای گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامي از مرکز رشدفناوری گناباد بازدید کرد.
بازدید نماینده شهرستانهای گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامي از مرکز رشدفناوری گناباد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، دکتر بنایی نماينده شهرستانهای گناباد و بجستان در مجلس شوراي اسلامي از مرکز رشد فناوری گناباد بازدید بعمل آورد.

در این بازدید مهندس تقوی مدیر مرکز رشد فناوری گناباد ضمن خوشامدگویی به ایشان به معرفي مرکز رشد فناوری گناباد و بيان اهداف و ماموريتها و تشریح اهم فعالیت ها و دستاوردهای مرکز پرداخت و گفت: اساس ماموريت مراکز رشد وارد نمودن افراد خلاق و نخبه  به چرخه اقتصاد خلاق كشوراست و وظیفه ما ایجاد مکانی امن برای فعالیت نوآوران و نخبگان می باشد.

دکتر بنایی با اشاره به پيشرفتها، سطح فعاليت و دستاوردهاي ارزشمند مرکز، از مدیر مرکز رشد فناوری گناباد تقدیر نمود و با نشست با مدیران هسته و واحدهای مستقر ، در جریان ایده ها و فعالیتهای این واحدها قرار گرفت.

 وي افزود مراکز رشد حامی فکرهای خلاقانه است و این مرکز باید با تلاش و ارتقاء امکانات مادی و معنوی به یکی از بهترینهای کشور تبدیل شود.

ایشان ادامه داد در رفع مسایل هسته ها و واحدهای فناور و کمک به پیشرفت آنها همکاری کامل را خواهم داشت.

در پایان ضمن بازدید از شرکت میعاد الکتریک پارس با مدیریت مهندس مرتضی مالکیان و آشنایی با دستاوردهای این شرکت از امکانات و زیرساختهای موجود در مرکز بازدید بعمل آمد.