Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

حضور مرکز نوآوری پارک خراسان در اختتامیه پنجمین دوره جشنواره نوجوان خوارزمی

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


آیین اختتامیه مرحله استانی پنجمین جشنواره نوجوان خوارزمی در تالار ابن هیثم پردیس شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از مرکز نوآوری و شکوفایی خلاقیت پارک علم و فناوری خراسان، اختتامیه پنجمین دوره جشنواره نوجوان خوارزمی با حضور جمعی از مدیران و معاونین آموزش و پرورش و همچنین نرجس علم الهدایی، مدیر مرکز نوآوری و شکوفایی خلاقیت پارک علم و فناوری خراسان برگزار شد.

ناصر جعفری معاون برنامه ریزی دفتر آموزش دوره اول متوسطه وزارت آموزش و پرورش در این مراسم گفت: جشنواره نوجوان خوارزمی یک رویداد مهم علمی و پژوهشی دانش آموزی است که خاستگاه و زادگاه این جشنواره استان خراسان رضوی است.

وی افزود: در سال تحصیلی جاری از میان حدود سه میلیون دانش آموز متوسطه اول در سراسر کشور بیش از دو میلیون و ۱۰۴ هزار نفر دانش آموز در جشنواره نوجوان خوارزمی شرکت کردند و این حضور حداکثری در یک فعالیت دانش آموزی داوطلبانه یک اتفاق فوق العاده و مهم است.

در پایان نرجس علم الهدایی مدیر مرکز نوآوری و شکوفایی خلاقیت پارک علم و فناوری خراسان به اتفاق تیم کاری خود ضمن بازدید از طرح های دانش آموزی به بررسی اجمالی این طرح ها در دو بخش دست سازه ها و بازارچه کسب و کار به منظور ایجاد بستری مناسب برای حمایت از آن ها پرداخت.