Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


دومین دورهمی اعضای مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی و زیارت در بعدازظهر روز دوشنبه، 98/04/03، در محل سالن جلسات ساختمان سجاد پارک برگزار شد.
در این دورهمی که در ابتدا علیرضا جاویدعربشاهی با ارائۀ توضیحاتی در ارتباط با کانون صنعت و اقتصاد بانک رسالت به معرفی این کانون پرداخت، در ادامه به نحوۀ عضویت و مزایای ناشی از این عضویت اشاره کرد. با توجه به ضرورت عضویت حداقل 25 نفر برای فراهم‌آوری شرایط بهره‌گیری بهینه از این مزایا، مقرر شد اعضای حاضر در دورهمی و سایر اعضای مرکز رشد برای ثبت‌نام در بانک رسالت اقدام کنند تا در گام بعدی، جلسه‌ای با حضور مسئول کانون صنعت و اقتصاد جهت آگاهی از کمّ‌وکیف ادامه فرایند و چگونگی فعال‌سازی آن اقدام نمایند.
در بخش دوم این نشست که با حضور حمیده رضوی، مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری استان برگزار شد، در ابتدا حاضران به معرفی خود پرداختند و پس از آن، رضوی ضمن ابراز خرسندی از بودن در جمع گروه‌های کاری و شرکت‌های مرکز رشد فرهنگی و نیز اعلام چنین نشستی برای اولین بار در بین تمام مراکز رشد، به معرفی اجمالی صندوق و ظرفیت‌های آن پرداخت. پس از آن، حاضران سؤالات و چالش‌های خود را که در تعامل با صندوق با آن‌ها مواجه هستند را مطرح کردند و در انتها، رضوی و سیدیان، کارشناس حقوقی قراردادهای صندوق به ایراد توضیحات پرداختند.
و در بخش سوم دورهمی از هادی زواشکیانی، مدیرعامل شتابدهندۀ هاوش که دو سال خدمت وظیفه خود را در پارک علم و فناوری خراسان و در مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی و زیارت پشت سر گذاشته بودند با حضور رضوی تقدیر شد.
در انتها، رضوی و سیدیان از اعضای مستقر در شتابدهند هاوش، مستقر در طبقه دوم ساختمان پارک، و همین‌طور از شرکت تعاونی هنرمندان گلبهار که در فضایی نزدیک به ساختمان سجاد مستقر است بازدیدی داشتند. طی این بازدید مقرر شد متقاضیان دریافت تسهیلات، پس از تکمیل اطلاعات خواسته‌شده و فرم‌های دراختیارگذاشته‌شده توسط کارشناسان صندوق، برای اخذ وام اقدام نمایند.

 

حمیده رضوی، سیدیان، صندوق پژوهش و فناوری استان