Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

موفقیت شرکت سامانه های دقیق نوین افراز در ساخت دستگاه برش CNC تخصصی لیزر فایبر

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


"دستگاه برشCNC  تخصصی لیزر فایبر" با همت و تلاش متخصصان شرکت سامانه های دقیق نوین افراز ساخته شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم وفناوری خراسان "دستگاه برش CNC تخصصی لیزر فایبر" در شرکت دانش بنیان سامانه های دقیق نوین افراز، یکی از شرکت های موفق مرکز رشد جامع پارک علم وفناوری خراسان با قابلیت برش دقیق و با کیفیت انواع فلزات تا ضخامت 20 میلی متر و میز اتومات وابعاد کاری 1.5 متر در3 متر طراحی و ساخته شد.
مهندس خارکش مدیر عامل شرکت دانش بنیان سامانه های دقیق نوین افراز در این خصوص گفت: درحال حاضر نیاز فراوانی به ماشین آلات تخصصی مخصوصا درحوزه لیزر درکشور احساس می شود و قطعا بومی سازی و ساخت این ماشین آلات می تواند ارزش افزوده بالایی برای کشور ایجاد نماید .
وی افزود: تولید این دستگاه در داخل، صرفه جویی ارزی سالانه حدود 40 میلیارد ریال را ایجاد خواهد کرد و علاوه بر رفع نیاز واحد های مختلف خدماتی و تولیدی کشور، امکان صادرات به خارج از کشور نیز  امکان پذیر است.
مدیرعامل شرکت سامانه های دقیق نوین افراز استفاده از ماشین آلات مدرن برای رونق تولید و افزایش بهره وری صنایع مختلف تولیدی را امری حیاتی دانست و گفت: ساخت این ماشین در داخل کشور توسط شرکت دانش بنیان سامانه های دقیق نوین افراز عاملی در جهت کاهش وابستگی فنی به خارج بوده و می تواند موجبات رشد و رونق تولید و نیز افزایش پتاسیل صادراتی را به دنبال داشته باشد.