Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

دیدار استارتاپ نشان به عنوان یکی از استارتاپ های برتر کشور با رییس جمهور

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


رئیس‌جمهور در حاشیه نشست ایران هوشمند با مدیران استارت‌آپ‌های برتر کشور و از جمله استارتاپ نشان به گفت و گو نشست.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان به نقل از مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات؛ در حاشیه همایش ایران هوشمند و افتتاحیه بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ در 26 تیرماه 98، نشست صمیمانه رییس جمهور با استارتاپ های برتر کشور و از جمله استارتاپ نشان برگزار شد.

در این مراسم، تعدادی از مدیران جوان شرکت‌های نوآفرین موفق (استارتآپ‌) در نشستی صمیمانه با رییس جمهور، به تشریح فعالیت‌های خود و همچنین وضعیت این شرکت‌ها از ابتدای فعالیت تاکنون پرداخته و مشکلات پیش روی خود را در ادامه راه مطرح کردند.

در این نشست 10 استارتاپ برتر کشور به معرفی اقدامات انجام شده و تاثیر فعالیت های انجام شده پرداختند. در این میان آقای مهندس جواد عامل مدیر عامل شرکت سازه های اطلاعاتی راژمان از شرکت های عضو پارک علم و فناوری خراسان، ضمن معرفی "مسیریاب نشان" گفت: این اپلیکیشن نزدیک به 3 میلیون نصب فعال دارد و روزانه دویست و سی هزار و ماهانه یک میلیون ششصد هزار نفر از آن استفاده می کنند.

در این نشست استارتاپ های "نشان" از مشهد و همچنین استارتاپ های "کشمون" و "اسنپ"، "باسلام"، "مامان پز"، "تخفیفان"، "شیپور"، "استادکار"، "تپسی" و "آچاره" از سایر شهرها حضور داشتند.